برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مديرعامل باشگاه مس كرمان : تغيير سرمربي آخرين راهكار است

ورزش. داخلي. فوتبال
كرمان - مديرعامل باشگاه مس كرمان با حمايت از صمد مرفاوي سرمربي تيم فوتبال مس كرمان گفت: تغيير سرمربي آخرين راهكار تيم فوتبال اين باشگاه براي رفع مشكلات و خارج شدن از نوار شكست هاست.

فتح الله نژاد زماني روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: نشستي با حضور مرفاوي و ساسان موسوي سرپرست تيم مس كرمان برگزار شد كه در آن شرايط فعلي تيم مورد بررسي قرار گرفت.

وي تاكيد كرد: تيم مس كرمان در پايان هفته سوم فصل گذشته تنها با كسب يك تساوي مقابل پرسپوليس در خانه يك امتياز را به دست آورده بود اما اين تيم در مدت مشابه فصل جاري هنوز امتيازي را كسب نكرده است.

نژاد زماني افزود : اگر چه نتايج فصل گذشته تيم مس كرمان جايگاه واقعي اين تيم را در ليگ برتر نشان نداد اما وضعيت كنوني ما در فصل جاري تفاوت چنداني با سال گذشته ندارد.

مدير عامل باشگاه مس كرمان ادامه داد: بايد با برگزاري نشست‌هايي با بازيكنان و كادر فني به تقويت روحيه تيم بپردازيم تا بتوانيم در ديدار هفته چهارم مقابل شهرداري تبريز سه امتياز لازم را كسب كنيم.

وي افزود: تا زماني كه مسووليت اين باشگاه را بر عهده دارم از سرمربي تيم مس كرمان حمايت خواهم كرد زيرا معتقدم سه بازي نمي‌تواند توانايي واقعي يك مربي را نشان دهد.

نژاد زماني مذاكره با لوكا بوناچيچ براي بازگشت دوباره به مس كرمان به عنوان سرمربي اين تيم فوتبال را تكذيب كرد وگفت: با هيچ مربي مذاكره نكرده‌ايم و با تقويت كادر فني و تقويت روحيه تيم مشكلات فعلي را برطرف خواهيم كرد.

وي از هواداران تيم مس كرمان درخواست كرد تا در برابر كسب اين نتايج صبور باشند زيرا در آينده با هماهنگي بيشتر بازيكنان و تلاش كادر فني وضعيت اين تيم به نحو مطلوبي متحول خواهد شد.
تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: