برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پناهي: قهرماني در آسيا راحت به دست نيامد

ورزش. رزمي. كاراته
تهران- رييس فدراسيون كاراته ايران گفت: قهرماني تيم‌هاي جوانان و اميدهاي ايران در رقابت‌هاي قهرماني آسيا راحت به دست نيامد.

سيد عباس احمدپناهي روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا خاطرنشان كرد: حريفان بسيار سرسختي در هنگ كنگ داشتيم و خوشحالم كه جوانان ايران با تلاش فراوان براي نخستين بار به عنوان قهرماني آسيا دست يافتند.

وي افزود: در مرحله اول لطف خداوند و سپس تلاش بازيكنان، مربيان و تمامي اهالي فدراسيون باعث شد به مقامي درخور نام ايران دست يابيم.

پناهي ادامه داد: در حضور تيم‌هاي قدرتمندي همچون ژاپن، قزاقستان و كويت كار سختي را در پيش داشتيم اما با اقتدار عنوان اول را كسب كرديم.

رييس فدراسيون كاراته افزود: از ‪ ۳۱‬شانسي كه در اختيار داشتيم موفق به كسب ‪ ۲۵‬مدال شديم در حالي كه ژاپن به عنوان تيم هميشه مدعي تنها ‪ ۱۹‬مدال را كسب كرد.

وي در مورد اين كه آيا در اين سفر رايزني‌هايي براي گرفتن كرسي در ‪WKF‬ انجام داده است ، گفت: صحبت‌هايي را با چانگ نايب رييس كنفدراسيون آسيا و عضو هيات رييسه جهاني انجام داديم و قرار شد در سفر وي به تهران براي مسابقات جام وحدت و دوستي رايزني هايمان ادامه داشته باشد.

ريس فدراسيون كاراته در مورد عملكرد بانوان در اين مسابقات گفت : بانوان ما در هر دو بخش كاتا و هم كوميته خوب ظاهر شدند و با پوشش اسلامي توان خود را در عرصه‌هاي بين‌المللي ثابت كردند.

تيم‌هاي كاراته جوانان و اميدهاي ايران روز يكشنبه و براي نخستين بار عنوان قهرماني پيكارهاي آسيايي را به دست آوردند.
تاریخ: 1389/5/18
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: