برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تهران جایگزین شد/اردوی مشترک المپیکی‎های نوجوان در رامسر لغو شد

اردوی مشترکی که قرار بود با حضور تمام ورزشکاران اعزامی به بازی‎های المپیک جهانی سنگاپور در رامسر برگزار شود به دلیل برخی مشکلات و نبود امکانات برای چند رشته در این شهر، لغو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، قرار بود از 10 مردادماه اردوی مشترک یک هفته‏ای ویژه تمام ورزشکاران شرکت کننده درنخستین دوره بازی‎های المپیک جهانی نوجوانان در اردوگاه رامسر برگزار شود اما مسئولان ستاد تدارکاتی بازی‏های آسیایی و المپیک در کمیته ملی المپیک محل برگزاری این اردو را به تهران منتقل کرده و تعداد روزهای آن را نیز به 2 روز کاهش دادند.

اصغر رحیمی دبیر ستاد تدارکاتی بازی‎های آسیایی و المپیک ضمن تائید این خبر به خبرنگار مهر گفت: محل مورد نظر برای برپایی اردو در رامسر فاقد برخی امکانات ورزشی مانند رینگ بوکس یا "شی هاپ چانگ" تکواندو بود. طوریکه ورزشکاران این رشته‎ها در مدت یک هفته حضور در رامسر عملا از تمرین باز می‎ماندند.

وی تصریح کرد: البته هف اصلی از برپایی اردوی مشترک میان تمام المپیکی‏ها اجرای برنامه‎های فرهنگی بود نه تمرین؛ اما به هر حال نمی‏شد ورزشکاران را یک هفته از تمرین غافل کرد. ضمن اینکه در مدت تعیین شده، تیم فوتبال بانوان به دلیل حضور در تایلند نمی‏توانست دراردو شرکت کند. این غیبت نیز برنامه‏های مورد نظر را برای حضور یکجا ورزشکاران و هماهنگی فرهنگی آنها مختل می‏کرد.

دبیر ستاد تدارکاتی بازی‎های آسیایی و المپیک ضمن بیان اینکه محل برگزاری اردوی مشترک به تهران تغییر کرده است، یادآور شد: این اردو 2 روزه خواهد بود و در آکادمی ملی المپیک هم برگزار می‎شود. به احتمال زیاد اردوی تهران 14 و15 مردادماه (پنجشنبه و جمعه) برگزار می‎شود یا اینکه برگزاری آن یک روز عقب افتاده و 15 و 16 مردادماه (جمعه و شنبه) برگزار می‏شود.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: