برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

طالب‎لو در گفتگو با مهر:استقلال با یک گل پا پس نمی‌کشد/ عملکرد خوبی در تبریز داشتم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال ضمن تاکید بر اینکه در تیمی بزرگ و با شخصیت بازی می‎کند، گفت: از عملکرد خودم در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز راضی هستم.

وحید طالب‌لو در گفتگو با خبرنگار مهر به دیدار نخست تیم استقلال در فصل جدید رقابت‎های لیگ برتر که عصر روز دوشنبه مقابل تراکتورسازی تبریز برگزار شد، اشاره کرد و اظهار داشت: همیشه دیدار اول یک دیدار بسیار مشکل خواهد بود. از آنجاکه تیم‎ها به هماهنگی لازم نرسیده‏اند، پس نمی‎توان از آنها و بازیکنان‌شان انتظار زیادی داشت.

وی ادامه داد: استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. باتوجه به اینکه این دیدار اول ما بود نتوانستیم آن طور که خودمان دوست داشتیم ارائه‌گر یک بازی زیبا باشیم. استقلال در نیمه اول یک گل دریافت کرد اما خیلی زود نتیجه را بازگردانده و حتی در پایان توانستیم تیم پیروز باشیم. این به این دلیل است که استقلال یک تیم باشخصیت و بزرگ است.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: استقلال یک تیم بسیار بزرگ است و همواره بزرگ باقی خواهد ماند. تیمی با چنین شخصیتی هیچ وقت با یک گل خورده پا پس نمی‎کشد.

طالب‏لو در مورد عملکرد خود در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز اظهارداشت: از عملکردم راضی هستم چرا که این اولین بازی است که پس از مدت‎ها انجام دادم. باتوجه به اینکه مدت‎ها بود در درون دروازه قرار نگرفته بودم، فکر می‎کنم که شروع خوبی داشتم. اما این قول را می‎دهم که در ادامه با تمام توان از دروازه استقلال حراست کنم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در پایان ضمن تشکر از هواداران این تیم که در تبریز کنار آنها بودند، گفت: از این عزیزان بسیار متشکرم. آنها توانستند با تشویق‎های خود ما را برای پیروزی مصمم‎تر کنند.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: