برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حمله عجيب مظلومي به سرمربي تيم ملي

پرويز مظلومي، سرمربي استقلال با حضور در برنامه 90 در 90 جواد خياباني كه از شبكه جهاني جام‌جم روي آنتن مي‌رود تمام ناراحتي‌هايي كه از افشين قطبي در دلش جمع شده بود را برسر سرمربي تيم‌ملي خالي كرد!

تيم او كه اين روزها به دليل اردوها و بازي‌هاي تداركاتي تيم‌ملي مدام در حال از دست دادن چهار ستاره ملي‌پوش خود است، مشكلات بسياري را تجربه مي‌كند و شايد همين مشكلات باشد كه باعث شده مظلومي تااين حد بي محابا به سرمربي تيم‌ملي حمله كند:« در يكي از برنامه‌هاي ورزشي، سرمربي تيم‌ملي را آورده بودند و تصاوير بليت سفر او به آفريقا را پخش مي‌کردند.

البته من به مجري اين برنامه (جهانگير کوثري) ارادت دارم اما ه جاي اينکه در اين برنامه درباره اردوي اشتباه تيم‌ملي صحبت بشود و برنامه مربي تيم‌ملي مورد نقد قرار بگيرد از ايشان حمايت مي‌کنند. تيم‌ملي تازه از اردو برگشته که بازيکن‌هاي من به ارمنستان رفته‌اند. ما هنوز ريکاوري نداشته‌ايم و براي بازي استيل‌آذين عملا تمريني براي هماهنگي انجام نمي‌دهيم. حالا من چگونه مي‌توانم از بازيکني که چهارشنبه بازي کرده در روز جمعه استفاده کنم؟

آن هم بدون تمرين؟ يک مربي را از روي کارنامه‌اش مي‌سنجند و بر اين اساس آقاي قطبي کارنامه قابل توجهي ندارد. ايشان در سالي که با پرسپوليس قهرمان شدند، قرار بود بعد از بازي استقلال‌اهواز که با شكست چهار بر يک پرسپوليس همراه شد اخراج شوند اما آقاي کاشاني ايشان را اخراج نکرد. پس اين حبيب کاشاني بود كه آن تيم را قهرمان کرد. سطح فوتبال ما خيلي بالاست و ما نبايد کمک مربي کره‌جنوبي را سرمربي تيم‌ملي خودمان مي‌کرديم. فوتبال ما فراتر از آسياست و آدمي با کارنامه قطبي نبايد سرمربي تيم‌ملي ايران مي‌شد.»

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: