برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بارسلونا شکست ناپذیر نیست/این بار نوبت ماست !

در حالی که با مشخص شدن رقیب آرسنال در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا ، خیلی ها شاگردان ونگر را از پیش بازنده می دانند ، ولی کاپیتان تیم نظر دیگری دارد.
به گزارش آرسنال دات آی آر سسک فابرگاس معتقد است اینبار نوبت آرسنال است تا بارسلونا را حذف کند ، کاری که شدنی است و این را تیم های اینتر ، منچستریونایتد ، لیورپول و چلسی پیش از این نشان داده اند. "قطعا ایمان دارم که می توانیم موفق شویم. رئیس و دیگر بازیکنان تیم نیز چنین عقیده ای دارند و اگر چنین عقیده ای نداشته باشیم ، نباید در فوتبال حرفه ای حضور داشته باشیم. کار سختی خواهد بود ، ولی به هیچ عنوان غیر ممکن نیست. ما را دست کم نگیرید. ما تیم بسیار خوبی هستیم و اگر بتوانیم خوب بازی کنیم ، شانس زیادی خواهیم داشت. بارسلونا شکست ناپذیر نیست. اگر آنها شکست ناپذیر می بودند ، باید هر سال قهرمان اروپا می شدند ولی تاریخ نشان می دهد که در 18 سال اخیر ، فقط 2 بار آن را برده اند.
او می گوید:  سال پیش خوزه مورینیو و اینترمیلان توانستند آن ها را حذف کنند. چند نفر انتظار این را داشتند؟ آن بازی نیز قرار بود که فقط جنبه ی ظاهری داشته باشد ، ولی اینگونه نشد. . و این اینتر بود که در مادرید قهرمان شد ، نه بارسلونا. در سال 2008 ، منچستریونایتد بارسلونا را حذف کرد. فصل های قبل از آن نیز لیورپول و چلسی اینکار را کرده بودند. بنابراین آرسنال هم می تواند. شاید اینبار نوبت ما باشد. چرا باید بترسیم؟
باید کیفیتشان را بدانیم و به آنها احترام بگذاریم و برای رویارویی با آنها آماده باشیم. جایی برای ترس وجود ندارد. باید با روحیه ی مثبت و این تفکر که می توانیم آنها را شکست دهیم ، به مصافشان برویم."
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: