برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مرفاوی:ذوب آهن را در خانه اش مغلوب می کنیم

کرمان - خبرگزاری مهر: سرمربی مس کرمان با اشاره به لزوم ادامه روند صعودی مس کرمان گفت: تنها برای شکست ذوب آهن به اصفهان آماده ایم.

صمد مرفاوی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان اظهارداشت: با توجه به کسب نتیجه تساوی در هفته گذشته برای ادامه روند صعودی مس باید ذوب آهن را در اصفهان شکست دهیم و تمرینات تیم نیز در همین راستا برنامه ریزی شد.

وی اضافه کرد: دلیل کسب تساوی در هفته گذشته هم بازی بسیار بسته پاس همدان بود و نوع بازی این تیم نه تنها نگذاشت دو تیم بازی تماشاگر پسندی را ببینند بلکه هر دو تیم نیز از رسیدن به گل محروم شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه ذوب آهن بازی خوبی ارائه می دهد و ضد فوتبال بازی نمی کند و مس نیز در مقابل این چنین تیمهایی بهتر نتیجه می گیرد.

سرمربی مس کرمان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این دیدار چهار بازیکن اصلی مس از جمله "یوسفی"، "فاطمی"، "حسین خانی" و "قدیری" مصدوم هستند اما با تمام مشکلات موجود تنها هدف مس کرمان در این بازی شکست ذوب آهن است.

مرفاوی در خصوص نتیجه رفت این بازیها گفت: وضعیت مس نسبت به ابتدای فصل بسیار دگرگون شده است و این تیم قادر به کسب امتیاز از هر تیمی است و اینکه در خارج از خانه نیز بازی می کنیم به هیچ وجه اثری در اراده بازیکنان مس ندارد.

وی ابراز امیدواری کرد که با برگزاری اردوی خارج از کشور مس در نیم فصل این تیم بتواند به روند صعودی خود در نیم فصل نیز ادامه دهد و برای رسیدن به سهمیه آسیایی تلاش کند.

مس کرمان و ذوب آهن عصر یکشنبه در اصفهان در چارچوب لیگ برتر به مصادف یکدیگر می روند.


 


 امانت داری و
تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: