برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی کریمی با تکذیب خبر قهر از استیل آذین: این بار شایعه‌سازان را رها نمی‌کنم

علی کریمی گفت: «من از استیل آذین قهر نکرده‌ام و این خبرها کار شایعه سازان است.»

هافبک تیم فوتبال استیل آذین با تکذیب شایعه‌هایی که در مورد قهر او از این تیم پس از درگیری با محمد خاکپور مطرح شده، در سایت شخصی‌اش اعلام کرد: «من در روز بازی با فولاد در لیگ برتر به دلیل شرایط حساس تیم با وجودمصدومیتی که داشتم به میدان رفتم. چون هدفم این بود که به تیم کمک کنم.»

کریمی ادامه داد: «متاسفانه پس از بازی دچار سرما خوردگی شدید شدم، به طوری که دکتر تیم هم در جریان قرار دارد. با این وجود به محل تمرین رفتم، اما موفق به تمرین کردن نشدم و دو روز قبل از بازی با پاس همدان که تا حدودی بهتر شده بودم به تمرین رفتم، اما خاکپور گفت چون کاملا خوب نشده‌ام و چند جلسه‌ای هم تمرین نداشتم، همراه تیم به همدان نروم و پس از بازگشت در تمرین حاضر شوم من هم قبول کردم.»

علی کریمی با بیان اینکه از طریق وکیلش با سازندگان این شایعه برخورد خواهد کرد گفت: «متاسفانه عده‌ای که عادت دارند اخبار کذب را از تیم به بیرون ببرند. مسائلی را آن هم در روز بازی مطرح کرده‌اند که به هیچ وجه واقعیت ندارد؛ چرا که هیچ قهری در کار نبوده است. به همین دلیل از وکیلم خواسته‌ام تا این مسئله راپیگیری کند، چون این دفعه اجازه نمی‌دهم با اعتبار ورزشی‌ام بازی شود و آنها باید ادعای خود را ثابت کنند.»
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: