برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي جودو: حضورمان در كمپ فرانسه منتفي شد

ورزش. رزمي. جودو
تهران - سرمربي تيم ملي جودوي بزرگسالان ايران از منتفي شدن حضور اين تيم در كمپ تمريني فرانسه خبر داد.

محمدرضا حاج يوسف زاده روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد:
متاسفانه رواديد اعضاي تيم براي حضور در فرانسه صادر نشد و فرصت حضور در كمپ جهاني از دست رفت.

وي با ابراز ناراحتي از لغو اين سفر گفت: اين كمپ تمريني با حضور برترين هاي جهان برگزار مي‌شود و حضور درآن مي‌توانست كمك شاياني به روند آماده سازي تيم داشته باشد.

يوسف زاده عنوان كرد: حضور در فرانسه در راس برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي قرار داشت كه با لغو اين سفر بايد به فكر برنامه ديگري باشيم.

سرمربي تيم ملي عنوان كرد: با فدراسيون جودوي آذربايجان مذاكراتي را انجام داديم تا اردوي تمريني يك هفته را در تهران يا باكو برگزار كنيم كه هنوز جوابي دريافت نكرده ايم.

وي اظهار داشت: تا زمان آغاز رقابت‌هاي قهرماني جهان رقابت ديگري برگزار نمي شود و بايد شرايط نفرات را قبل از اعزام به جهاني بسنجيم.

يوسف زاده در خصوص زمان اعلام تركيب نهايي تيم براي حضور در جهاني ژاپن گفت: ابتدا بايد شرايط تيم را در مبارزه و تمرين با برترينهاي جهان بسنجيم و سپس تعداد نفرات اعزامي را مشخص كنيم.

سرمربي تيم ملي ادامه داد: به عنوان نفر اول كادر فني بايد پس از مسابقات جهاني به مسوولان فدراسيون، كميته فني و رسانه‌ها پاسخ بدهم و نمي‌توانم براي حضور در اين مسابقات تيم بي‌تجربه‌اي را اعزام كنم.

وي افزود: مسابقات جهاني محل تجربه اندوزي نيست چرا كه توان و اعتبار جودوي يك كشور را نشان مي‌دهد.

يوسف زاده در خصوص بازگشت آرش ميراسماعيلي به تمرينات تيم ملي گفت: اين جودوكار با تجربه همراه ديگر نفرات خود را آماده مي‌كند تا در صورت نياز در مسابقات مختلف به تيم ملي ايران كمك كند.

تاریخ: 1389/5/18
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: