برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هفته نوزدهم لیگ برتر /ادامه تیره روزی های پرسپولیس با 4 گل/ شمارش معکوس برای برکناری دایی

تیم فوتبال پرسپولیس در روزی که کمتر از هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند برابر صبای قم پنجمین شکست متوالی خود را متحمل شد تا اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه یکصدا خواهان برکناری علی دایی و کادر فنی این تیم شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین دیدار از هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 14:15 دقیقه امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم صبای قم بود و با نتیجه 4 بر یک این دیدار را به حریف خود واگذار کرد تا پنجمین شکست متوالی را بپذیرد.

در این دیدار که به قضاوت یدالله جهانبازی و در حضور کمتر از هزار تماشاگر برگزار شد، تیم فوتبال صبای قم در دقیقه 2 توسط فرزاد حاتمی، در دقایق 28 و 60 توسط وحید حمدی نژاد و در دقیقه 32 توسط سعید بیات به چهار گل رسید. نیمه اول این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به پایان رسید و در شروع نیمه دوم و در دقیقه 50 علیرضا میرشفیعیان از صبا اخراج شد.

تنها گل تیم فوتبال پرسپولیس نیز در دقیقه  2+90 این دیدار توسط سپهرحیدری به ثمر رسید که البته این بازیکن پس از زدن تنها گل تیمش خوشحالی زیادی کرد!

شاگردان علی دایی که در زمان 10 نفره شدن صبای قم گل چهارم را دریافت کرده بودند در این دیدار مورد انتقاد و اعتراض تماشاگران قرار گرفتند. در نیمه نخست اکثر شعارهای هواداران پرسپولیس به انتقاد از بازیکنان اختصاص داشت اما در نیمه دوم رنگ بوی شعارها به سمت علی دایی چرخید و تماشاگران خواستار استعفای او و حسین عبدی شدند.

پرسپولیس که در هفته های ابتدایی لیگ دهم تنها برای یک هفته به صدر جدول رده بندی صعود کرده بود با قبول پنجمین شکست متوالی به رده های میانی جدول سقوط کرد و در شرایطی که قبل از این هفته در رده هفتم قرار داشت باید منتظر سایر نتایج باشد تا رتبه اش در پایان هفته نوزدهم نیز مشخص شود.

شاگردان علی دایی قبل از این به تیم های مس کرمان، تراکتورسازی تبریز، سپاهان اصفهان و پیکان به طور متوالی باخته بودند. باید دید حبیب کاشانی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس به خواسته هواداران این باشگاه احترام می گذارد و علی دایی را برکنار خواهد کرد یا کماکان از سرمربی ناکامش حمایت خواهد کرد.


تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: