برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ویسی : تیم‌های شهرستانی پررو شده‌اند

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تیم‌های شهرستانی پررو شده‌اند و پرسپولیس و استقلال را می‌برند.

عبدالله ویسی پس از برتری 4 بر یک برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: بازی سختی بود. پرسپولیس می‌خواست از بحران خارج شود و به دنبال قربانی بود. من دوست نداشتم برای دایی و پرسپولیس چنین اتفاق‌هایی بیفتد. امیدوارم این تیم به حالت اول خود برگردد. ما برای بازی امروز تمرین روحی روانی کرده بودیم و برای بردن و نباختن تمرین کرده بودیم.
وی ادامه داد: پرسپولیس فقط برای برد به میدان آمد که ما با تاکتیکی بسیار عالی توانستیم این تیم را شکست دهیم. پرسپولیس و استقلال هر وقت خوب بودند فوتبال ملی ما موفق بوده است.
سرمربی صبا در مورد داوری گفت: داور خوب بود اما ممکن است او هم اشتباه کند. تصور می‌کنم در اخراج بازیکن ما دچار اشتباه شد زیرا حاجی‌زاده به داور اعتراض کرد اما او میرشفیعیان را اخراج کرد. اگر میرشفیعیان اعتراض کرده باشد اخراجش درست بوده است.

ویسی در مورد وضعیت فنی پرسپولیس گفت: در هر زندگی حتی زندگی خانوادگی بحران پیش می‌آید اکنون پرسپولیس وارد بحران شده و مطمئنم دایی این تیم را از بحران خارج می‌کند. پرسپولیس در خط دفاع اصلا خوب نیست اما در خط هافبک و حمله بسیار خطرناک است. دفاع پرسپولیس تمرکز لازم را ندارد.
ویسی در مورد علت عدم استقبال مردم از فوتبال گفت: پیش از این تیم‌های شهرستانی تنشان می‌لرزید که در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس و استقلال بازی کنند اما اکنون این تیم‌ها پررو شده‌اند و پرسپولیس و استقلال را می‌برند و قهرمان می‌شوند برای همین هم مردم به ورزشگاه نمی‌آیند.
سرمربی صبا در مورد وضعیت نیکبخت در این تیم گفت:‌ من پاسخگوی مسائل فنی هستم و فقط می‌گویم نیکبخت 70 بازی ملی دارد و باید کمک کنیم تا او بازگردد. بهتر است در مورد او از باشگاه سؤال کنید.

تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: