برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باید برای فوتسال و فوتبال ساحلی ارزش بیشتری قائل شد

نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم که با افتتاح ساختمان سازمان لیگ این مجموعه بتواند لیگ برتر را با همان کیفیت همیشگی اداره کند.

 تاج درباره موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: «فوتبال ساحلی در ایران روبه رشد است و با حضور مارکو اوکتاویو سرمربی برزیلی که سابقه 5 قهرمانی در تیم ملی فوتبال ساحلی در برزیل در جام های جهانی فوتبال ساحلی دارد. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران می تواند به قهرمانی آسیا برسد و در جام جهانی آینده حضور داشته باشد، چرا که این توانایی در بازیکنان ایرانی به خوبی وجود دارد. البته ما می توانیم از اوکتاویو در بخش مدرسی هم استفاده کنیم و کمیته آموزش می تواند از این مربی برزیلی در دیگر زمینه ها استفاده کند چرا که مارکو در فوتبال روی چمن هم سوابق درخشانی همچون دستیاری ماریو زاگالو سرمربی تیم ملی برزیل در دو جام جهانی دارد. »

تاج با اشاره به مزیت های فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: «این دو رشته و به خصوص فوتسال همیشه مدال آور و قهرمان بوده و ما باید ارزش بیشتری برای فوتسال و فوتبال ساحلی قائل شویم چرا که در فوتسال جهان حرف اول را می زنیم و بهترین فوتسالیست های آسیا و جهان را در اختیار داریم. حسین شمس بهترین سرمربی فوتسال جهان شده و تیم ملی فوتسال ایران هم قهرمان بلامنازع آسیا و هم فولاد ماهان سال گذشته قهرمان باشگاههای آسیا و بهترین تیم آسیا شد. در مراسم بهترین های آسیا در سال 2010 هم بهترین تیم آسیا و محمد طاهری بهترین بازیکن آسیا در اختیار ایران بود. خوشبختانه صدا و سیما نسبت به فوتسال رویکرد مثبتی دارد و باید به خاطر پخش مستقیم لیگ فوتسال از آنان تشکر کرد. »

نایب رئیس اول فدراسیون درباره سفر محمدبن همام – رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران در روز سه شنبه گفت: «سفر بن همام بسیار مهم است چرا که او رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و شخص اول تصمیم گیری برای فوتبال آسیاست . سال گذشته بن همام 2 بار به ایران آمد و امسال هم برای افتتاح پروژه های فدراسیون و دیدار با دکتر سعیدلو به تهران خواهد آمد از برنامه های مهم حضور بن همام در تهران دیدار با دکتر سعیدلو – افتتاح ساختمان سازمان لیگ – افتتاح زمین فوتبال چمن مصنوعی- افتتاح زمین ساحلی – کلنگ زنی آکادمی فوتبال بانوان و مرکز پزشکی ورزشی کمپ تیم های ملی خواهد بود . خوشبختانه می توانیم بگوییم که با شرایط کنونی یکی از بهترین کمپ های آسیا و دنیا را داریم و در این کمپ همه امکانات با بهترین کیفیت فراهم است تنها یک ساختمان 10 طبقه فدراسیون فوتبال کم است که به زودی کلنگ در ضلع جنوبی کمپ بر زمین زده خواهد شد.»

تاج در پایان گفت: «اعتقاد ما بر این است که سازمان لیگ باید مستقل از فدراسیون فوتبال باشد و فدراسیون فوتبال تنها نقش نظارتی بر سازمان لیگ داشته باشد. به هر جهت این سازمان در طبقه همکف فدراسیون فوتبال که مجموعه کوچکی هم بود کار بزرگی انجام می دهد ما امیدواریم که با افتتاح ساختمان سازمان لیگ این مجموعه بتواند لیگ برتر را با همان کیفیت همیشگی اداره کند. »
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: