برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ایمان مبعلی یک جسله محروم و پنج میلیون تومان جریمه شد /استقلال، شاهین و شهرداری جریمه نقدی شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام و احضاریه های جدیدی صادر کرد.

 جلسه رسیدگی به موضوع طلب مالی دژبد کارگزار رسمی نقل و انتقالات فیفا به (خلدون ابراهیم بازیکن تیم نفت تهران)، روز سه شنبه سی آذر در کمیته انضباطی برگزار خواهد شد.

* در خصوص تخلف تماشاگران منتسب به تیم شاهین بوشهر در دیدار مقابل مس کرمان که روز هشتم آذر ماه در بوشهر برگزار شد، تماشاگران منتسب به طرفداری تیم شاهین بوشهر اقدام به دادن شعارهای غیراخلاقی نسبت به مسئولین کمیته داوران کردند که کمیته انضباطی تیم شاهین بوشهر را به پرداخت سه میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

*جلسه رسیدگی به تخلفات تماشاگران منتسب به تیم صنعت نفت آبادان روز یکشنبه پنجم دی با حضور مدیرعامل و سرپرست تیم در کمیته انضباطی برگزار خواهد شد

*در خصوص رسیدگی به تخلفات ایمان مبعلی بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار مقابل شهرداری تبریز که 20 آذر در تهران برگزار شد، ایمان مبعلی به دلیل توهین به داور مسابقه از زمین اخراج شد که کمیته انضباطی بازیکن تیم استقلال را یک جسله محروم و به پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

* تیم های استقلال تهران و شهرداری تبریز در بازی اخیرشان در ورزشگاه آزادی با دو دقیقه تاخیر وارد زمین مسابقه شدند که هر کدام به پرداخت مبلغ چهارصد هزارتومان محکوم شدند.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: