برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امیدوار به تکرار موفقیت‌های گذشته هستم/ بزودی قراردادم را امضا می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان ابراز امیدواری کرد بتواند با حمایت مسئولان و تلاش مربیان پایه در اقصی نقاط کشور موفقیت‌های گذشته را در این رده تکرار کند.

علی دوستی مهر  ضمن بیان مطلب فوق گفت: روز شنبه با حضور در فدراسیون فوتبال، نشستی با فریدون معینی داشتم و قرار شد همکاری ام با تیم نوجوانان را بصورت رسمی از انتهای هفته جاری آغاز کنم. ضمن اینکه بزودی قراردادم را بصورت رسمی با این تیم امضا خواهم کرد.

وی ادامه داد: نخستین اردوی تیم را با نفراتی که چندی پیش در اردوی تیم زیر 14 سال زیر نظر مصطفی قنبرپور حضور داشتند، را برگزار کرده تا از وضعیت آنها اطلاع پیدا کنم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان همچنین خاطرنشان کرد: برنامه‌های خودمان را قدم به قدم پیش می بریم و در ابتدا تلاش می‌کنیم تیم خوبی را برای حضور در مسابقات نوجوانان غرب آسیا که به احتمال زیاد در کشور اردن برگزار خواهد شد، آماده کنیم.

دوستی مهر در مورد بازگشتش به تیم نوجوانان تاکید کرد: مسئولان فدراسیون و کمیته تیم‌های ملی تشخیص دادند که به تیم نوجوانان باز گردم. من هدفم خدمت است و اگر کسی از صمیم قلب خواهان خدمکت باشد، خداوند به وی کمک خواهد کرد.

وی در این مورد اضافه کرد: آستین‌ها را بالا زدم و به خاطر کشورم، عشقم به فوتبال و کمک به جوانان و فوتبال مملکت تمام تلاشم را به کار می‌بندم و نتیجه آن با خدا خواهد بود. قطعا هرکس در فوتبال زحمت بکشد، مزد آن را هم خواهد دید.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان در پایان در مورد اینکه می‌توانند موفقیت‌های گذشته اش را بار دیگر در این تیم تکرار کند، گفت: به تنهایی نمی‌‎توانم، بلکه همانطور که در گذشته با کمک خداوند و تلاش مربیان اقصی نقاط کشور، توانستیم قهرمان آسیا شویم، امروز هم با عنایت خداوند، زحمات شبانه روزی مربیان اقصی نقاط کشور که زحمتکشان اصلی فوتبال هستند، مربیان تیم‌های پایه باشگاهی و رده‌های ملی، حمایت و برنامه ریزی فدراسیون فوتبال امیدوارم بتوانیم موفقیت‌های گذشته را تکرار کنیم.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: