برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برنامه مسابقات تیم فوتبال امید اعلام شد/ 4 اسفند نخستین دیدار با قرقیزستان

تیم فوتبال امید کشورمان نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی المپیک لندن را روز 4 اسفند ماه در ورزشگاه ازادی تهران برگزار خواهد کرد.

بنابراعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم فوتبال امید ایران درنخستین دیدار مرحله رقابتهای المپیک لندن ساعت 15روز 4 اسفند ماه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف قرقیزستان می رود و بازی برگشت نیز ساعت  12:30 روز 18 اسفند به وقت تهران دراستادیوم اسپارتاک بیشکک برگزار خواهد شد.

در مرحله اول مسابقات فوتبال مقدماتی المپیک 22 تیم فوتبال امید براساس نتایج مسابقات مقدماتی و پایانی المپیک 2008 پکن و همچنین دوره‌های قبل، در دو بازی‌ رفت و برگشت در تاریخ‌های 4 و 18 اسفند با یکدیگر روبه‌رو خواهند شد.

تیم‌های برتر مرحله حذفی به دور دوم صعود خواهند کرد تا با انجام قرعه کشی در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف 13 تیم برتر قاره آسیا بروند تا تعداد تیم‌ها از 24 به 12 تیم تقلیل یابد. این دیدارها بصورت رفت و برگشت در تاریخ‌های 23 خرداد و 2 تیر سال 90 برگزار خواهد شد.
تیم‌های برتر این مرحله به سه گروه چهار تیمی در دور سوم تقسیم می‌شوند که دیدارهایی را بصورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار خواهند کرد که این رقابت‌ها از 30 شهریور تا 23 اسفند سال آینده برگزار می ‌شود و تیم‌های اول هر گروه به دور نهایی المپیک 2012 لندن صعود خواهند کرد و سه تیم دوم هر گروه در دور سوم به صورت دوره‌ای از 5 تا 9 فروردین 1391 به مصاف هم می روند و تیم اول این گروه سه تیمی با نماینده آفریقا به صورت پلی‌آف بازی می کند که برنده رقابت این دو تیم که بصورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد، راهی المپیک لندن می شود.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: