برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حمایت بن همام را برای کسب کرسی های آسیا جلب می کنیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ضمن مهم توصیف کردن سفر رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران گفت: وی شخص اول تصمیم گیرنده در فوتبال آسیاست و تلاش داریم در این سفر حمایت های او را در انتخابات AFC جلب کنیم .

 مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون در خصوص سفرمحمد بن همام رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران در روز سه شنبه گفت: سفربن همام بسیارمهم است چرا که او رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و شخص اول تصمیم گیری برای فوتبال آسیاست .

وی اضافه کرد: سال گذشته بن همام دو بار به ایران آمد و امسال هم برای افتتاح پروژه های فدراسیون و دیدار با دکتر سعیدلو به تهران خواهد آمد که از برنامه های مهم حضور بن همام در تهران دیدار با دکتر سعیدلو، افتتاح ساختمان سازمان لیگ، افتتاح زمین فوتبال چمن مصنوعی ، افتتاح زمین فوتبال ساحلی ، کلنگ زنی آکادمی فوتبال بانوان و مرکز پزشکی ورزشی کمپ تیم های ملی خواهد بود .

تاج یادآورشد: خوشبختانه می توانم بگویم که با شرایط کنونی یکی از بهترین کمپ های آسیا و دنیا را در اختیار داریم و در این کمپ تمام امکانات با بهترین کیفیت فراهم است و تنها یک ساختمان 10طبقه فدراسیون فوتبال کم است که به زودی کلنگ این پروژه در ضلع جنوبی کمپ به زمین زده خواهد شد.
وی  در خصوص افتتاح ساختمان جدید سازمان لیگ در محل کمپ تیم های ملی یادآور شد: اعتقاد ما این است که سازمان لیگ باید مستقل از فدراسیون فوتبال باشد و فدراسیون فوتبال تنها باید نقش نظارتی برسازمان لیگ را داشته باشد و امیدوارم با افتتاح ساختمان سازمان لیگ این مجموعه بتواند لیگ برتر را با کیفیت و برنامه ریزی بهتر اداره کند.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: