برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورغلامی: برای از دست دادن سه امتیاز مقابل سپاهان ناراحتم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: بازی مقابل سپاهان دیدار سخت، فیزیکی و درگیرانه‌ای بود که باید از این بازی با هر سه امتیاز خارج می‌شدیم.

فرهاد پورغلامی پس از تساوی خانگی ملوان مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیمه اول این دیدار در اختیار سپاهان بود ولی در نیمه دوم بازیکنان ملوان بر جریان بازی مسلط بودند و بسیار ناراحتم که 3 امتیاز این بازی خانگی را از دست دادیم.

وی تصریح کرد: فشار بازی‌ها در چند هفته اخیر بر روی تیم ملوان زیاد بود به گونه‌ای که در مدت 22 روز 5 دیدار دشوار برگزار کردیم که سه بازی خارج از خانه برگزار شد.

سرمربی ملوان ادامه داد: دیدار هفته گذشته در خانه تراکتورسازی در جام حذفی بر روی بازیکنانم تاثیرگذار بود و آنها نتوانستند خود را به خوبی از فشار آن دیدار سنگین خارج کنند. به هر ترتیب بازیکنان ملوان مقابل سپاهان تمامی تلاش خود را برای کسب موفقیت به کار گرفتند و متاسفم که سه امتیاز این دیدار خانگی را از دست دادیم.

پورغلامی تصریح کرد: تعداد خطاهای بازیکنان سپاهان در این بازی به مراتب بیشتر از ملوان بود ولی داور این بازی در دادن کارت به بازیکنان سپاهان به گونه‌ای بی‌انصافی کرد و باید کارت‌های بیشتری برای سپاهان خرج می‌کرد.

سرمربی ملوان انزلی در پایان خاطرنشان کرد: به هر ترتیب مشکل اصلی ملوان عدم گلزنی در دیدارهای گذشته است که باید این معضل را به بهترین نحو حل کنم. مهم این است که تیم ملوان در نیم‌فصل دوم مشکل امتیاز از دست می‌دهد و باید تلاش کنیم با بهره‌گیری بهتر از موقعیت‌های ایجاد شده، برای گل زدن به نحو شایسته‌تری استفاده کنیم.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: