برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مرفاوی:مس به داوری ضعیف باخت نه ذوب‌آهن/ باید فاتحه فوتبال ایران را بخوانیم!

اصفهان - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: تیم مس امروز در بازی مقابل ذوب آهن به دلیل داوری ضعیف سعید بخشی زاده مغلوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، صمد مرفاوی پس از باخت یک بر صفر عصر امروز تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازی امروز ذوب آهن به دلیل ناداوری به پیروزی رسید و توانست سه امتیاز بازی را از آن خود کند. داوری این بازی بسیار ضعیف بود و به نظر من این سه امتیاز حق تیم ذوب آهن نبود و این تیم حق ما را خورد.

وی با بیان اینکه مربی ذوب آهن برای داور مسابقه کتاب قانون باز کرده است، تصریح کرد: با این وضعیت داوری باید بگویم که به زودی باید فاتحه فوتبال ایران را بخوانیم زیرا مربی تیم حریف به جای اینکه بر روی نیمکت بنشیند برای داور تعیین تکلیف می کند و کتاب قانون باز می کند.

سرمربی تیم مس کرمان ادامه داد: مربی تیم حریف حق ندارد که پای خود را در زمین بگذارد و نسبت به تصمیات داور اعتراض کند یا خواهان تغییر تصمیم داور باشد و به نظر من  این گونه افراد نباید ادعای شخصیت و مربیگری و توان فنی کنند زیرا از نظر اخلاقی در وضعیت مناسبی نیستند.

مرفاوی افزود: ابراهیم زاده حق نداشت بازیکنان خود را بیرون بکشد و پس از به ثمر رسیدن گل تیم مس نباید این گونه به داور اعتراض می کرد من با قدرت اعلام می کنم که این تصمیم داور اشتباه بود و حق ذوب آهن در این بازی پیروزی نبود.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در فوتبال ایران نایب قهرمان آسیا می‌خواهد با ناداوری سه امتیاز بازیها را از آن خود کند و به قهرمانی برسد. قهرمانی در مسابقات لیگ به وسیله داوری ضعیف هنر نیست و تیمها باید با ارائه تیمی مناسب به قهرمانی برسند.

سرمربی تیم مس کرمان بیان کرد: مس امروز دفاعی بازی نکرد بلکه در صدد ارائه فوتبالی تماشاگرپسند و به دنبال سه امتیاز بازی بود به همین دلیل به بازیکنان خود افتخار می کنم و از بازی آنها راضی هستیم.

وی بیان داشت: نحوه پیروزی ذوب آهن برای ما اصلا شیرین نیست زیرا داور مسابقه اگر داور بود نباید به حرف مربی توجهی می کرد و وقتی داور تصمیم می گیرد نباید نظر خود را عوض کند.

وی گفت: داور با وجود اینکه نظر کمک داور و نماینده فدراسیون را جویا شده نظر سرمربی تیم حریف را نیز جویا می شود و پس از آن نظر خود را اعلام می کند و به نظر من داور نباید گل به ثمر رسیده را مردود اعلام می کرد.

مرفاوی خاطرنشان کرد: به نظر من اینها از فوتبال فقط پرتاب اوت دستی را یاد گرفته اند و پس از عصبی کردن بازیکنان تیم ما زهر خود را ریختند و با جرزنی به پیروزی رسیدند و باید اعلام کنم که برای این فوتبال متاسفم.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و مس کرمان درهفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر عصرامروز یکشنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با برتری یک برصفر تیم ذوب آهن به پایان رسید.


تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: