برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امیر قلعه‌نویی:ملوان با مدافعان زیاد مانع پیروزی ما شد/ انتظار نداشتیم شرایط زمین اینقدر بد باشد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان ضمن ابراز تاسف از موقعیت‌هایی که بازیکنانش از دست دادند، گفت: ملوان با تعداد مدافعان زیاد بازی کردند تا مانع از پیروزی ما شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی تیمش برابر ملوان بندرانزلی ضمن بیان مطلب فوق گفت: انتظار نداشتم زمین بازی تا این اندازه بد باشد و همین مسئله باعث شد نتوانیم برنامه‌‌های تاکتیکی خود را روی زمین مسابقه انجام دهیم.

وی اضافه کرد: در این شرایط هم در نیمه نخست چندین موقعیت گلزنی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما متاسفانه بازیکنان تمام کننده ما در نواختن ضربات نهایی بی دقت ظاهر شدند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان همچنین خاطرنشان کرد: ملوان در این دیدار با تعداد زیاد مدافعان بازی کرد و نگذاشتند ما از کناره‌ها روی دروازه آنها حمله کنیم، به نظر می‌رسید آنها دنبال تساوی بودند. البته در مجموع از عملکرد بازیکنان راضی هستم اما از نتیجه بدست آمده رضایت ندارم.

قلعه‌نویی در پایان در مورد عملکرد داور گفت: پیش از اخراج نویدکیا، یک بازیکن ملوان تکل خطرناکی روی پای این بازیکن رفت و این بازیکن به این اتفاق واکنش نشان داد. به نظرم کارت زرد اول محرم درست نبود اما کارت زرد دوم درست داده شد.

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و سپاهان اصفهان در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر که عصر امروز یکشنبه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.


تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: