برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امروز ما میزبان نبودیم، میهمان بودیم!

مهدی تارتار گفت: امروز به هیچ وجه ما میزبان بازی نبودیم، بلکه تراکتوری‌ها میزبان بودند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن پس از شکست یک بر صفر تیمش در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: پیش از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که ما امروز میزبان نبودیم، بلکه مهمان بودیم چرا که ما را به خاطر 500 تماشاگر از بازی در ورزشگاه خانگی‌مان محروم کرده بودند.

وی ادامه داد: من یک سوال دارم. در کجای دنیا به خاطر حضور 50 تماشاگر مشتاق، یک تیم را از بازی در ورزشگاه خانگی‌اش محروم می‌کنند؟ واقعا برای من عجیب بود که دو سه روز پیش از این بازی ما را از بازی در ورزشگاه اکباتان محروم کردند. اصلا مگر کنترل کردن 500 تماشاگر چقدر سخت است که حالا به خاطر آن‌ها بازی را به ورزشگاه تختی آوردند. من در سه سالی که در راه آهن مربی‌گری کردم، یک بار هم در ورزشگاه اکباتان بازی را واگذار نکرده‌ام و اصلا این مساله می‌تواند روحیه بازیکنان من را بالا ببرد، اما 500 تماشاگر آنقدر زیاد نیستند که بخواهند به خاطر آن‌ها مکان بازی را تغییر دهند.

تارتار با بیان اینکه نمی‌خواهم شکست امروز را با این موضوع توجیه کنم گفت: ما در نیمه اول هم پس از دریافت گل می‌توانستیم به تراکتورسازی گل بزنیم. متاسفانه پس از گل تمرکز بازیکنان ما به هم خورد در چند هفته گذشته گل‌های زودهنگامی خورده‌ایم که باید در آینده این نقیصه را برطرف کنیم. ما پس از دریافت گل هم چند موقعیت تک به تک داشتیم، اما بازیکنانم از آن‌ها استفاده نکردند. ضمن اینکه در نیمه دوم نیز فرصت‌های ما به مراتب بیشتر از تراکتورسازی بود، ولی در نهایت به آن‌ها تبریک می‌گویم. در کل امروز فوتبال باکیفیتی را از دو تیم شاهد بودیم.

سرمربی راه آهن در مورد برنامه تراکتورسازی در نیمه دوم هم گفت: به هر حال در فوتبال ما تیم‌ها به هم نزدیک هستند و ما در نیمه دوم ریسک کردیم و با نفرات بیشتری به سمت دروازه حریف حمله کردیم، اما باید کار را در همان نیمه اول تمام می‌کردیم.

تارتار در ادامه با اشاره به اینکه داور در بازی امروز مدارا می‌کرد، ادامه داد: تراکتورسازی در این بازی وقت‌کشی‌های زیادی کرد، اما داور با بازیکنان این تیم مدارا می‌کرد.

سرمربی راه آهن همچنین درمورد مشکلات مالی راه آهن نیز گفت: به هر حال تیم ما هنوز با این معضل دست و پنجه نرم می‌کند. بازیکنان ما تا زمانی که دغدغه مالی نداشتند، بسیار خوب بازی می‌کردند و نتایج خوبی هم می‌گرفتیم، اما از زمانی که مطالبات مالی بازیکنان برطرف نشد، آن‌ها تمرکز خود را از دست دادند و الان شرایط به گونه‌ای است که ما در طول هفته به جای اینکه بر روی بازی بعدی‌مان تمرکز کنیم، بر سر مسائل مالی بحث می‌کنیم که بالاخره کی پول بازیکنان خواهد رسید.

تارتار در پایان صحبت‌هایش بار دیگر با انتقاد از سازمان لیگ گفت: من از سازمان لیگ می‌خواهم که برای ما شفاف‌سازی کند. چرا که این بازی در ورزشگاه تختی برگزار شد. ما در ورزشگاه اکباتان هر روز تمرین می‌کنیم و حتی شب قبل از بازی‌ها در آنجا می‌خوابیم و به این ورزشگاه عادت داریم و اصلا مثل خانه ما می‌ماند. هنوز برایم عجیب است که به خاطر 500 تماشاگر بازی‌مان را به تختی آورده‌اند. این کار در نتیجه بازی امروز خیلی تاثیرگذار بود.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: