برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه‌ ذوب آهن - مس/پنالتی مردود مس و اعتراض شدید مربیان/ جنجال در فولاد شهر

ضربه پنالتی مردود شده تیم مس‌کرمان در اواسط نیمه دوم دیدار با ذوب آهن اصفهان باعث اعتراض مربیان دو تیم و تعویق 7 دقیقه این مسابقه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و ذوب آهن اصفهان از هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز یکشنبه با قضاوت سعید بخشی‌زاده در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که حدود 1500 تماشاگر با حضور در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کردند، حاشیه‌های این مسابقه را در زیر می‌خوانید:

* پیش از آغاز مسابقه مهدی رجب‌زاده، حسین ماهینی، سیدمحمد حسینی و علی احمدی به سمت نیمکت مس رفتند و از صمد مرفاوی برای ورود به زمین رخصت گرفتند. ابراهیم زاده هم یک دسته گل به صمد مرفاوی اهدا کرد.

* در دقیقه 62 مسابقه ضربه پنالتی تیم مس کرمان توسط ادینهو به گل تبدیل شد که ابتدا داور این گل را پذیرفت اما پس از مشورت با ناظر و کمک داور مسابقه، به دلیل مکث مهاجم مس، این گل را مردود کرد. طبق قوانین جدید فیفا درصورت مکث مهاجم، ضربه پنالتی مردود می‌شود.

* پس از قبول شدن گل توسط داور، منصور ابراهیم زاده به داخل زمین مسابقه رفت و ضمن اعتراض به تصمیم داور سعی کرد مانع از اعتراض بیشتر بازیکنان تیمش به نظر داور شود.

* مردود اعلام شدن گل باعث اعتراض صمد مرفاوی و ساکت الهامی مربیان تیم مس به این اتفاق شد و حتی آنها خواستار خروج بازیکنانشان از زمین مسابقه شدند. در این بین ارشاد یوسفی دروازه‌بان مس روی نقطه وسط زمین نشست اما در نهایت با وساطت نژاد زمانی مدیر عامل این باشگاه، بازیکنان مس به زمین مسابقه برگشتند.

* این اتفاقات باعث شد بازی از روال عادی خارج شده و حدود 7 دقیقه وقفه در جریان آن ایجاد شود.

* در پایان مسابقه ساکت الهامی مربی مس با ورود به زمین به شدت به عملکرد داور اعتراض کرد و اهانت‌هایی را به داور و مسئولان و مربیان تیم مقابل مطرح کرد که این مربی هم با وساطت مدیرعامل این باشگاه از زمین خارج شد.

* در پایان مسابقه مهرداد پولادی بازیکن مس شیشه رختکن را شکست و کیوان امرایی مهاجم پیشین تیم ذوب آهن و فعلی مس هم با خلعتبری مهاجم این تیم درگیر شد. در این بین یکی از مسئولان تیم مس هم در پایان مسابقه به ابراهیم زاده سرمربی اهانت کرد اما این اتفاق با واکنشی از سوی سرمربی ذوب آهن همراه نشد.


تاریخ: 1389/9/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: