برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

داور بازی خیلی ضعیف بود !

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم شهرداری یاسوج برنامه اش همین بود که فشار بیاورد تا یک گل بزند و گل خود را حفظ کند و در این زمینه نیز موفق بود.

 "اکبر زبردست" در جمع خبرنگاران افزود:فکر می کنم در نیمه دوم بازی یک طرفه بود و برنامه تیم شهرداری بر روی استفاده از ضد حمله ها شکل گرفته بود.

وی اظهار کردد: اگر بازیکنان تیم دقت می کردند، می توانستیم به گل برسیم و حتی برنده بازی باشیم، اما کم دقت بودیم و باختیم .

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: متأسفانه هفت بازیکن ما بدلیل آسیب دیدگی در این بازی نبودند و دو بازیکن دو کارته و سه کارته داشتیم و برخی از بازیکنان ما در پست اصلی خود نبودند.

زبردست با بیان این مطلب که شهردار یاسوج دنبال بازی کردن نبود، بلکه دنبال گرفتن سه امتیاز این بازی بود تصریح کرد: شهرداری یاسوج با این روال و روش بازی در آینده با مشکل مواجه می شود و باید یک فکر اساسی برای آن کنند.

وی در باره داوری بازی ادامه داد: نمی گویم به عمد، ولی داور این بازی خیلی ضعیف بود و ما با فدراسیون صحبت کردیم که این داور را برای قضاوت بازیهای ما نگذارند. داوری بی تأثیر در بازی ما نبود و با دادن کارت‌های بی مورد شجاعت را از بازیکنان ما گرفت.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بیان کرد: این داور به درد این بازی‌های شلوغ نمی خورد، بلکه باید داوری بگذارند که در شهرهایی مثل مسجد سلیمان و یاسوج که تماشاگران زیادی دارند، شهامت و شجاعت بالایی داشته باشد.

زبردست تصریح کرد: داور باید به جز زمین بازی جای دیگری را نگاه نکند و وجود و حضور خداداد افشاریان بر روی داور این بازی تأثیر گذار بود.

وی عنوان کرد: فدراسیون فوتبال برای بازی در یاسوج داوری را بفرستد که هم‌ سطح و یا از آقای افشاریان بالاتر باشد که افشاریان بر روی او تأثیر نگذارد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اضافه کرد: استقبال تماشاگران یاسوجی خیلی عالی بود و تنها تیم خودشان را تشویق می کردند و هیچ گونه بد اخلاقی باتیم ما نکردند و اگر هر تیمی با این تماشاگران در خانه حتی یک مساوی بیاورد برای آن سم است.
تاریخ: 1389/9/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: