برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاظمی‌نژاد در گفتگو با مهر:هدفم قهرمانی در المپیک سنگاپور است/ به مرز آمادگی نزدیک شده‌ام

وزنه بردار نوجوان کشورمان در آستانه مسابقات المپیک سنگاپور گفت: شرایط مطلوبی دارم و می توانم در رقابت‌های سنگاپور عنوان قهرمانی و نشان طلا را از آن خود کنم.

علیرضا کاظمی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ام و آماده حضور در پیکارهای سنگاپور هستم. با حضور در سنگاپور و آشنایی با شرایط آب و هوایی این کشور به آمادگی صددرصد برای شرکت در رقابت‌های المپیک دست پیدا می کنم.

وی هدف اصلی خود را دستیابی به عنوان قهرمانی بازیهای المپیک نوجوانان سنگاپور عنوان کرد و گفت: اگر خدا بخواهد و با مشکل خاصی روبه‌رو نشوم، در این رقابت‌ها قهرمان خواهم شد.

کاظمی نژاد که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در رده سنی جوانان سوم شده است، افزود: تجربه چندانی از حضور در پیکارهای بین المللی ندارم اما این توان را در خود می بینم که در سنگاپور مدال بگیرم.

"این وزنه بردار دسته 85+ کیلوگرم تیم نوجوانان ایران در آخرین رکوردگیری‌ها وزنه‌های 155 و 200 کیلوگرم را در حرکت‌های یک ضرب و دوضرب مهار کرده است."

نوجوان وزنه بردار ایرانی خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نیست در مسابقات المپیک چه رکوردهایی به ثبت می رسد اما در آخرین مسابقات جهانی نفر اول در وزن من وزنه‌های 155 و 190 کیلوگرم را بالای سر برد. با این شرایط اگر من رکوردهای خود را تکرا کنم می توانم مدال المپیک بگیرم.

اولین دوره بازیهای المپیک نوجوانان از تاریخ 23 مردادماه تا 4 شهریورماه 1389 به میزبانی سنگاپور برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/18
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: