برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اشتباه باشگاه شاهین در ثبت اینترنتی نقل وانتقال

تلاش باشگاه شاهین برای بازی عماد رضا مقابل پیکان قزوین بی ثمر ماند و او تا زمان حل مشکلش در فیفا نمی تواند برای شاهین به میدان برود .

یکی از مسئولین سازمان لیگ در این باره به سایت گل اینگونه توضیح می دهد:«نقل وانتقالات بین المللی بازیکنان از طریق فضای خاصی در سامانه اینترنتی و زیر نظر فیفا انجام می شود.باشگاه الزمالک در این خصوص مسئولیت چندانی نداشته وتنهاباید آی. تی. سی اورا صادر می کرد که کرده اند.اگر مشکل از سوی باشگاه الزمالک بود با توجه به اتمام مهلت نقل وانتقالات بین المللی ، ثبت قرار داد این بازیکن به هیچ وجه ممکن نبود و اینگونه اظهار نظرها از سوی باشگاه شاهین می تواند برای خودشان ایجاد درد سر نماید.

وی می افزاید: آنچه ما در سازمان لیگ دیده ایم این است که باشگاه الزمالک مراحل جدایی این بازیکن را انجام داده وفرم ترانسفر به طور صحیح تکمیل گردیده اما فرم جذب که باید توسط شاهینی ها تکمیل می شد ایراد دارد. یکی از کارهای ما هم تطبیق این دو فرم است اما حالا شرایط به گونه ای است که انگار الزمالک بازیکن (الف)راآزاد کرده ولی شاهین بازیکن (ب) را دراختیار گرفته است. فیفا چون نقل وانتقالات را رصد می کند اکنون عماد رضایی که از سوی الزمالک در موعد قانونی برای پیوستن به شاهین بوشهر آن هم به صورت قرضی آزاد گردیده نزد فیفا بلاتکلیف است واین مشکل داخلی شاهینی هاست نه باشگاه الزمالک.

وی ادامه داد:مسئول ثبت این نقل وانتقال در باشگاه بوشهری این اشتباه را مرتکب شده وچون این جابجایی در سطح دوقاره انجام شده مستلزم حکمیت فیفاست. فیفا هم شنبه ویکشنبه تعطیل است وروز دوشنبه با استعلام از باشگاه الزمالک مصر، سایت نقل وانتقالات را که در شرایط فعلی قفل گردیده واصلاحش تنها توسط فیفا امکان پذیر است را باز می کند وفرم جذب بازیکن باشگاه شاهین را اصلاح می نماید تا این دوگانگی رفع شود.

وی در مورد چگونگی حضور این بازیکن در شاهین هم توضیح داد: عماد رضا فصل قیل در لیگ برتر عضو سپاهان بوده واز زمان رفتنش از این باشگاه کمتر از یک فصل می گذرد لذا سهمیه لیگ برتری محسوب می شود. شاهین هم یک سهمیه لگ برتری خود که محمد صادق کرمی بودرا از لیست خارج کرد مهاجم عراقی خود را در اختیار گرفت.برای بازی کردن او هم مشکل خاصی وجود ندارد وقرار داد او در زمان قانونی به ثبت رسیده وکارت بازی اش هم صادر گردیده اما تا رفع ابهام در سایت فیفا که ناشی از اشتباه خود شاهینی هاست او نمی تواند به میدان برود«
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: