برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حسین فرکی:نباید درباره انتقال مان به اراک صحبت کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: داور نتیجه بازی با شهرداری تبریز را رقم زد و در واقع داور برنده این بازی بود. باید برای فوتبال این مملکت گریست که داور یک نتیجه بازی را تعیین می‌کند.

تلاش تیم‌های شهرداری تبریز و نفت تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر با یک گل به سود نماینده تبریز پایان یافت.

حسین فرکی در مورد شرایط بازی گفت: اعتقاد دارم که تیم نفت در هر دو نیمه اول و دوم تیم برتر میدان بود. موقعیت‌های زیادی را روی دروازه شهرداری داشتیم و با آنالیزی که از بازی‌های شهرداری کرده بودیم، در این بازی شهرداری یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های خود را نسبت به بازی‌های گذشته انجام داد ولی متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم

سرمربی نفت تهران ادامه داد:‌ اعتقاد دارم که داور نتیجه این بازی را رقم زد و در واقع داور برنده این بازی بود. چرا که داور بازی با اعلام یک پنالتی مشکوک به نفع تیم شهرداری، سه امتیاز بازی را تقدیم تیم شهرداری کرد. امیدوارم اشتباه کرده باشم چرا که اگر اشتباه نکرده باشم، باید برای فوتبال این مملکت گریست که داور یک نتیجه بازی را تعیین می‌کند.

سرمربی نفت در مورد بازی تدافعی تیمش در نیمه اول و دوم هم گفت: در خانه حریف بازی داشتیم و بالطبع این خصلت تیم مهمان است که نسبت به میزبان آرایش دفاعی داشته باشد. ما هم با در دستور کار قرار دادن بازی محتاطانه سعی داشتیم به دروازه حریف برسیم که در نیمه اول چندین موقعیت را توانستیم، ایجاد کنیم و در نیمه دوم هم بر بازی سوار بودیم اما آن پنالتی شرایط بازی را به نفع شهرداری عوض کرد و نتوانستیم از این بازی با امتیاز بیرون بیاییم.

فرکی در مورد سوال خبرنگاری که پرسید آیا بحث انتقال تیم به اراک بر روی بازیکنان تاثیر دارد افزود: در نامه‌ای به ما کتبا اعلام شده است که در مورد این انتقال صحبت نکنیم ولی قطعا این انتقال تمرکز بازیکنان ما را به هم زده است که نمود آن را در این بازی شاهد بودیم
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: