برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تغییر نتیجه در سوپر لیگ کاراته/ دیدار دانشگاه آزاد - نفت برگزار می‌شود

دیدار دو تیم مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه آزاد که با رای سازمان لیگ به سود تیم دانشگاه آزاد انجامیده بود، جمعه این هفته برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان هفته سوم از رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های ایران سه تیم مناطق نفت خیز جنوب، سپاه روح الله استان مرکزی و مقاومت به دلایل مختلف از جمله تغییر مکان برگزاری و تعطیلی شهر تهران به دلیل آلودگی هوا موفق به حضور در مسابقات نشدند.

بر همین اساس سازمان لیگ نتیجه دیدارهای این سه تیم در هفته سوم را به سود حریفان اعلام کرد. یکی از همین دیدارها جدال حساس و مهم دو تیم مدعی مناطق نفت خیز و دانشگاه آزاد بود که تغییر نتیجه آن با اعتراض مسئولان تیم نفت همراه شد.

در حالی که پیش از این از رد اعتراض تیم‌های غایب و باقی ماندن نتایج اعلام شده بر قوت خود خبرهایی منتشر شده بود، مربی نفتی‌ها از تکرار دیدار این تیم مقابل دانشگاه آزاد خبر داد.

بهنام‌فر در گفتگوی کوتاهی به خبرنگار مهر گفت: پیش از این گفته بودم که به هیچ عنوان این نتیجه را قبول نخواهیم کرد و رئیس فدراسیون را در جریان این امر و مشکلات اخیر قراردادیم و قرار شد روز جمعه همزمان با هفته پایانی سوپر لیگ در شیراز دیدار ما با دانشگاه آزاد به عنوان یک دیدار عقب افتاده برگزار شود.

هفته پایانی رقابت‌های سوپر لیگ کاراته روز جمعه سوم دی‌ماه به میزبانی ارژن فارس در شیراز برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: