برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تکرار تاریخ برای سرخابی ها

در لیگ فصل 86 نیز در هفته بیست و هفتم، چنین اتفاقی افتاده بود با این تفاوت که استقلال در آزادی با نتیجه 4-1 به پگاه گیلان باخت و پرسپولیس در اهواز 4-1 مغلوب استقلال اهواز شد

در هفته نوزدهم لیگ برتر اتفاق جالبی تکرار شد که 3 سال قبل نیز برای اولین بار اتفاق افتاده بود. در این هفته دو تیم پرطرفدار پایتخت با نتیجه مشابه 4-1 باختند.

گل- پرسپولیس در آزادی 4-1 مغلوب صبا ی قم شد و استقلال نیز در اهواز 4-1 مغلوب فولاد خوزستان شد. در لیگ فصل 86 نیز در هفته بیست و هفتم، چنین اتفاقی افتاده بود با این تفاوت که استقلال در آزادی با نتیجه 4-1 به پگاه گیلان باخت و پرسپولیس در اهواز 4-1 مغلوب استقلال اهواز شد.

نکته جالب اینکه در آن بازی نیز پرسپولیس 4- صفر از حریف عقب بود که فرزاد آشوبی در دقیقه 93 یک گل زد و پرسپولیس 4-1 باخت و در بازی امروز نیز سپهر حیدری در دقیقه 93 یک گل زد تا سنگین ترین شکست تاریخ پرسپولیس در آزادی ثبت نشود. آشوبی در بازی امروز استقلال نیز در اهواز تک گل این تیم را زد و عنصر مشترک این شباهت تاریخی در لیگ برتر بود.

نکته جالب دیگر اینکه پرسپولیس و استقلال در فصل جاری لیگ برتر در دو بازی مقابل صبا و فولاد هر 6 امتیاز را از دست داده اند!

فولاد در آزادی و اهواز موفق به شکست استقلال شد و صبا نیز در قم و آزادی 6 امتیاز از پرسپولیس گرفت.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: