برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عبدی و یحیوی هم باید بروند/نخستین تمرین پرسپولیس بدون دایی/ معرفی گزینه‌های احتمالی!

تمرین صبح امروز پرسپولیس در حالی در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که بجز 10 دقیقه نخست این تمرین که لیدرها علیه مربیان و کادر فنی این باشگاه شعار دادند در سایر دقایق این تمرین در سکوت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین صبح امروز پرسپولیس در غیاب علی دایی از ساعت 10 صبح در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که در این تمرین بازیکنان که در بازی دیروز حضور داشتند تنها به ریکاوری پرداختند و سایر نفرات زیر نظر حسین عبدی تمرینات تاکتیکی را انجام دادند.

در ابتدای تمرین حسین عبدی به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد این در حالی بود که در این هنگام هواداران با شعار "بازیکن بی غیرت نمی خواهیم"، "پیراهن قرمز بابا غیرت داره"، " بی غیرتها حیا کنید، پرسپولیس را رها کنید" و "عبدی، یحیوی حیا کنید، پرسپولیس را رها کنید"، علیه بازیکنان شعار داند.

پس از 25 دقیقه از آغاز تمرین هادی نوروزی به محل تمرینات آمد و به همراه محمد منصوری به صورت اختصاصی به تمرین پرداخت. در این بین علیرضا حقیقی تنها با خوردبین صحبت کرد و در تمرین شرکت نکرد. در ادامه سکوبرت مهاجم اهل مالی که مدتها مصدوم بود از امروز در تمرین حاضر شد و به صورت اختصاصی تمرین کرد. محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس در قسمتی از زمین این تمرین را نگاه می کرد.

بازیکنان پس از 40 دقیقه ریکاوری کم کم محل تمرین را ترک کردند و سایر نفرات زیر نظر حسین عبدی برنامه های تاکتیکی را شامل فوتبال در فضای محدود، ارسال از جناحین و دویدن های استقامتی انجام دادند.

پس از 30 دقیقه از آغاز تمرین با هماهنگی های صورت گرفته، خبرنگاران از در دیگر ورزشگاه به داخل زمین فرستاده شدند اما فاصله آنها با محل خروج بازیکنان باعث بروز ناراحتی هایی شده بود. رحمان احمدی تنها دروازه بان حاضر در این تمرین بود که زیر نظر یحیوی برنامه های اختصاصی را انجام داد و در برنامه های گروهی هم به تنهایی از دروازه پرسپولیس حراست می کرد.

در حاشیه این تمرین خبرنگاران و هواداران حاضر در ورزشگاه درفشی فر از حمید استیلی، کریم باقری، بیژن ذوالفقار نسب، فرهاد کاظمی و رسول کربکندی به عنوان گزینه هایی یاد می کردند که ممکن است جانشین علی دایی شوند. این تمرین در ساعت 12:40 به پایان رسید و بازیکنان با حالت ناراحت ورزشگاه را ترک کردند و قرار است در جلسه ای با حبیب کاشانی شرکت کنند.


تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: