برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کمیته کارشناسی درباره دیدار ذوب آهن و مس کرمان تصمیم می‌گیرد

رئیس سازمان لیگ برتر گفت: کمیته کارشناسی درباره نتیجه قطعی دیدار تیم های ذوب آهن و مس کرمان و حوادث نادر این دیدار تصمیم گیری خواهد کرد. عزیز الله محمدی با بیان این مطلب افزود: اتفاقات داوری این دیدار نیاز به کار کارشناسی و بررسی مسائل فنی و تخصصی دارد از همین رو با تشکیل کمیته ای مرکب از کارشناسان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال که اعضای آن متعاقبا اعلام می شود، حوادث نادر این دیدار بررسی و درباره نتیجه قطعی این دیدار تصمیم گیری خواهد شد.

محمدی در مورد زمان برگزاری این جلسه یادآور شد: این نشست هفته آینده برگزار خواهد شد و اتفاقات داوری این مسابقه از سوی کارشناسان بررسی و در صورت محرز شدن اشتباهات احتمالا با داور مسابقه طبق مقررات برخورد خواهد شد.

وی پیرامون وضع نتیجه این دیدار یادآور شد: تا زمانی که کمیته کارشناسی رای نهایی خود را درباره این مسابقه اعلام نکند نتیجه این دیدار همان نتیجه ای خواهد بود که در جریان مسابقه رقم خورده است.

رئیس سازمان لیگ درباره اینکه آیا کمیته انضباطی در خصوص این مسابقه به تصمیم‌گیری خواهد پرداخت یا نه گفت: تصمیم گیری درباره این مسابقه به کمیته کارشناسی واگذار شده است.

سعید بخشی زاده داور دیدار تیم های ذوب آهن و مس کرمان در دقیقه 62 این مسابقه ضربه پنالتی ادینهو بازیکن مس کرمان را که برخلاف مقررات فوتبال هنگام ضربه زدن با مکث همراه بود را مردود اعلام و یک ضربه آزاد غیر مستقیم به سود تیم ذوب آهن اعلام کرد.

قانون داوری فوتبال در این باره تاکید دارد پس ازمکث زننده ضربه پنالتی، چنانچه توپ به گل تبدیل شود، بازیکن پنالتی زن اخطار می‌گیرد و ضربه پنالتی دوباره تکرار می‌شود اما چنانچه توپ گل نشود، بازیکن اخطار گرفته و یک ضربه آزاد غیر مستقیم به تیم حریف داده خواهد شد.
تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: