برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هیچکس حاضر به پاسخگویی نشد/پایان جلسه بازیکنان با کاشانی/ نمایشگاه اتومبیل مقابل باشگاه تعطیل شد!

نشست بازیکنان و باقی مانده اعضای کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی با حبیب کاشانی به پایان رسید که هیچیک از آنها حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشدند.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که پس از قبول پنجمین شکست متوالی در لیگ برتر روز یکشنبه مورد توهین هواداران قرار گرفتند، بعدازظهر امروز به محل باشگاه پرسپولیس رفتند تا در غیاب علی دایی در نشستی با حبیب کاشانی سرپرست باشگاه شرکت کنند.

در این جلسه که از ساعت 14 آغاز شد و ساعت 16:05 دقیقه به پایان رسید در مورد مسائل مختلفی از جمله شکست های اخیر و استعفای علی دایی بحث و تبادل نظر شد اما در پایان نشست بازیکنان و اعضای باقی مانده کادر فنی حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران نشدند.

بازیکنان پرسپولیس که با اتومبیل های شخصی به محل باشگاه پرسپولیس آمده بودند با اصرار خبرنگارانی که مقابل باشگاه چند ساعت منتظر مانده بودند هم حاضر به گفتگو نشدند و بر اتومبیل های گرانقمیت و مدال بالای خود که مقابل باشگاه را به نمایشگاه انواع اتومبیل تبدیل کرده بودند، سوار شدند و محل را ترک کردند.

محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نیز که در میانه های جلسه محل باشگاه را ترک کرد با این توجیه که وقت دکتر دارد و باید سریعتر برود حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران نشد.

حسین عبدی مربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز که در این نشست حضور داشت با این بهانه که تنها حبیب کاشانی می تواند در این مورد اظهار نظر کند از پاسخگویی به خبرنگاران طفره رفت و محل باشگاه را ترک کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر برابر صبای قم 4 بر یک شکست خورد تا پس از رقم خوردن پنجمین شکست متوالی این تیم علی دایی از سمت خود استعفا دهد.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: