برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برای پایان دادن به شایعات/کریمی در تمرین استیل آذین حضور یافت/ نظارت پروین و خاکپور بر عملکرد بازیکنان

تمرین عصر امروز تیم فوتبال استیل آذین در حالی با حضور علی کریمی برگزار شد که طی روزهای گذشته اخباری در خصوص قهر این بازیکن مطرح شده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز دوشنبه تیم فوتبال استیل آذین در حالی در زمین خیریه عمل برگزار شد که علی کریمی هم که به دلیل سرماخوردگی چند روزی را به همراه تیم تمرین نکرده و در فهرست بازیکنان استیل آذین برای سفر به همدان قرار نگرفته بود با حضور در تمرینات به شایعات روزهای اخیر در مورد قهرش پایان داد.

کریمی کاپیتان دوم استیل آذین در این تمرین در قالب تیم دوم استیل آذین در دیدار تدارکاتی تیمش برابر تیم میلاد که در رقابت‌های آسیا ویژن حضور دارد، به میدان رفت.

بازیکنان استیل آذین که پس از تساوی یک بر یک برابر پاس همدان در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر، یکشنبه شب به تهران بازگشتند، بعدازظهر امروز زیر نظر کادرفنی تمرینات خود را پیگیری کردند که در این تمرین نفراتی که در دیدار با پاس حضور داشتند به صلاحدید محمد خاکپور تنها ریکاوری کردند.

بازیکنان نیمکت نشین و همچنین کسانی که به دلیل محرومیت و مصدومیت تیم را در سفر به همدان همراهی نکردند، پس از گرم کردن و انجام حرکات کششی، مقابل تیم میلاد یک بازی دوستانه را برگزار کردند.

علی پروین و محمد خاکپور ناظر تمرینات و مسابقه دوستانه استیل آذین و میلاد بودند. تنها غایب این تمرین مهدی مهدوی کیا بود که به دلیل مصدومیت و با هماهنگی کادرفنی در محل برگزاری این تمرین حاضر نشد.
تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: