برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شیث : خجالت می‌کشیدم که بازوبند را به بازوببندم

شاید مردم قبول نکنند. اما به قرآن مجید بازیکنی نیست که بخواهد برای تیمش بد بازی کند. من خودم گلودرد داشتم و تا پنج صبح نخوابیده بودم، اما به خاطر شرایط تیم بازی کردم

شیث رضایی بعد از جلسه امروز کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس گفت که علی دایی خودش را قربانی شکست‌های تیم کرد.
بعد از این جلسه که پس از استعفای دایی تشکیل شده بود، رضایی گفت:« دایی خودش را قربانی کرد و همه تقصیرها را به گردن گرفت. همه بازیکنان از رفتن او ناراحت هستند.»
رضایی در حالی این ادعا را کرده است که چندی پیش به دلیل اختلاف با دایی، از تیم کنار گذاشته شد و حتی مجبور شد مدتی با تیم امید تمرین کند. او در حمایت از دایی توضیح داد:« وقتی یک تیم 5 بازی می‌بازد، نشان می‌دهد که بد نتیجه گرفته است. ولی باور کنید که همه سعی وتلاششان را کردند. در باخت تیم همه مقصر هستند. نمی‌شود همه تقصیرها را گردن دایی انداخت. در پرسپولیس فقط یک نفر کار نمی‌کند، همه کار می‌کنند.»
شیث رضایی، در پاسخ به این که تیم مشکل بازیکن دارد، گفت:« همه بازیکنان را مدیریت و کادرفنی انتخاب کرده‌اند. مهم این‌جاست که پرسپولیس تیم بزرگی است و تیم‌های بزرگ همیشه به حاشیه می‌روند. پرسپولیس الان در بحران است.» او خودش را هم در این شکست‌ها سهیم دانست:« به هواداران حق می‌دهم که ناراحت باشند. درست که در سه بازی نبودم، اما همه تلاشم را کردم. من نیم فصل پیشنهادهایی خوبی داشتم، اما قبول نکردم، چرا که عاشق پرسپولیسم. من حتی با تیم امید تمرین کردم. همه می‌دانند که چقدر سخت است که با تیم امید تمرین داشته باشی و با تیم اصلی بازی کنی.بازیکنان زیادی به این تیم‌ می‌آیند و می‌روند. اما این پرسپولیس است که می‌ماند.»
رضایی با این نظر که بعضی از بازیکنان در زمین راه‌ می‌روند و از قصد خوب بازی نمی‌کنند، مخالف است:« شاید مردم قبول نکنند. اما به قرآن مجید بازیکنی نیست که بخواهد برای تیمش بد بازی کند. من خودم گلودرد داشتم و تا پنج صبح نخوابیده بودم، اما به خاطر شرایط تیم بازی کردم.»
رضایی در بازی با صبا وقتی بازوبند را گرفت، به جای این که آن را به بازو ببندد، به مچش بست. این کار او با انتقاد پیشکسوتان پرسپولیس همراه بود. او در این باره توضیح داد:« ما چهار گل خورده بودیم و من به قدری خجالت می‌کشیدم که نخواستم بازوبند را به بازوبندم ببندم. من از هواداران خجالت می‌کشیدم.» عادل فردوسی‌پور که گزارشگر بازی پرسپولیس و صبا بود، گفت که بازوبند به بازوی رضایی گشاد است. او نخواست به این انتقاد فردوسی‌پور جواب بدهد:« نمی‌دانم این بازوبند برای من گشاد است یا نه. اما می‌دانم که من از هواداران خجالت می‌کشیدم.»

تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: