برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاشانی در گفتکو بامهر:منطبق بر تقویم آسیایی و جهانی دوچرخه‌سواری برنامه‌ریزی می‌کنیم

دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری از تنظیم تقویم سال 90 این رشته منطبق بر تقویم فدراسیون آسیایی و جهانی خبر داد.

علیرضا کاشانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب گفت: درآستانه سال 2011 میلادی هستیم و بزودی کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا(ACC) و اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری (UCI) تقویم نهایی خود را اعلام خواهند کرد.

وی افزود: ما برای اینکه در بحث برگزاری اردوهای تدارکاتی داخلی و خارجی، حضور در مسابقات بین‌المللی و آسیایی، برگزاری تورهای بین المللی داخلی و هماهنگی برای حضور تیم های باشگاهی و ملی در رقابت‌های برون مرزی دچار مشکل نشویم چند سالی تمامی برنامه‌های داخلی را منطبق بر تقویم آسیایی و جهانی تنظیم می‌کنیم.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ادامه داد: یک ماه پیش به استانها نامه زده ‌یم تا آنها هم برنامه‌های خود را منطبق بر تقویم فدراسیون و با بررسی بر روی تقویم جهانی تنظیم کنند و در کنار آن برنامه سال آینده خود را به ما بدهند.

وی تصریح کرد: دو ماه و نیم ابتدای سال 2011  در ماه های پایانی سال 89 قرار دارد که برنامه ریزی آن در تقویم سال 89 دیده شده بود.

کاشانی تاکید کرد: در تلاشیم تا در تقویم سال آینده به بخش بانوان توجه بیشتری شود. در کنار آن برنامه‌هایی را برای توسعه دوچرخه سواری در رشته‌های جدید به اجرا دربیاوریم.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: