برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غلامزاده در گفتگو با مهر:تایوانی‌ها به فکر تقلب نبودند / با دو تیم لیگ برتری مذاکره کرده‌ام

مربی ایرانی تیم تکواندو تایوان گفت: عضو تیم ملی تکواندو تایوان به هیچ عنوان قصد تقلب نداشت و تنها در استفاده از تجهیزات دچار اشتباه شده بود.

امید غلامزاده که در بازیهای آسیایی هدایت تیم ملی تایوان را برعهده داشت ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: به هیچ عنوان بحث تقلب نبود، یک اشتباه کوچک باعث بروز این مشکل شد، آن تکواندوکار تایوانی قهرمان المپیک و پرامید ترین عضو تیم برای کسب مدال طلا بود، در آن زمان جوراب های جدید به اندازه پای این تکواندوکار پیدا نکردیم واز جوراب قدیمی استفاده شد و مربی تیم هم به وجود سنسور روی این جوراب ها توجه نکرد تا یک طلا از دست برود.

وی  در مورد نتایج تیم ملی تکواندو تایوان در گوانگجو گفت: شش مدال طلا، نقره و برنز کسب کردیم که نتیجه خیلی خوبی بود، اگر داوران حق دو عضو تیم ملی را که امید کسب مدال طلا داشتند را ضایع نمی کردند می توانستیم بهتر هم نتیجه بگیریم.

این عضو سابق تیم ملی تکواندو ادامه داد: بعد از بازگشت از بازیهای آسیایی تمرینات خود را آغاز کرده ام تا خود را برای حضور در لیگ برتر آماده کنم، اگر شرایط لازم را داشته باشم می خواهم در رقابتهای انتخابی تیم ملی هم شرکت کنم.

نایب قهرمان جهان در سال 2007  ادامه داد: همه چیز بستگی به شرایط تمرینی و بدنی خودم دارد، با تیم های دانشگاه آزاد و ملی حفاری صحبت هایی برای حضور در لیگ برتر داشته ام، شرایط مهیا باشد در لیگ هم به میدان خواهم رفت.

وی در مورد حضور دوباره در تایوان گفت: مسئولان تایوانی برای ماندن من اصرار داشتند، ولی من دوست دارم در ایران باشم و مبارزه کنم، اگر خدا بخواهد دیگر به تایوان نمی روم. الیته این امکان هم وجود دار که برای هدایت تیم ملی این کشور دوباره راهی تایوان شوم. آنها اصرار دارند تا المپیک لندن با آنها قرارداد ببندم و من شرایط خود را اعلام کرده ام اگر این شرایط پذیرفته شود و شرایط مهیا باشد تا المپیک لندن هدایت تیم ملی تایوان را برعهده خواهم گرفت.

غلامزاده در پایان گفت: تیم ملی تکواندو ایران شرایط بسیار خوبی دارد ایران اکنون بهترین تیم دنیاست و من به عنوان یک ایرانی و کسی که زمانی خود در این تیم حضور داشته از کسب مدالهای طلا و افتخارآفرینی ملی پوشان احساس غرور و شعف داشتم.


تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: