برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:دلایل انحلال تیم BA و کناره‎گیری از لیگ بسکتبال/ اسپانسر خلف وعده کرد!

سرپرست تیم تازه شکل گرفته BA شیراز ضمن تشریح علت انحلال و کناره گیری این تیم از رقابت‎های بسکتبال لیگ برتر، خلف وعده مسئولان کارخانه حامی مالی و در نظر گرفتن شروطی انجام نشدنی از سوی آنها را مهمترین دلیل عنوان کرد.

فریدون رئیسی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طی شدن روندی که به نهایی شدن حضور تیم BA در مسابقات امسال بسکتبال لیگ برتر باشگاه‎های کشور منجر شد، اظهار داشت: بعد از قطعی شدن انصراف لوله as طی هفته‎های گذشته جلساتی را در شرکت شهرک‎های صنعتی استان فارس با حضور مدیر کل تربیت بدنی استان، مدیریت این شرکت و مدیریت کارخانه BA برگزار کردیم و در آن بسته پیشنهادی خود را برای حضور در لیگ برتر اعلام کردیم.

وی به پیشنهادهای ارائه شده اشاره کرد و یادآور شد: بخش مستقیم سه بازی از شبه سوم و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی کارخانه BA در تمام اماکن ورزشی استان فارس از پیشنهادهای مطرح شده بود. ضمن اینکه در همین نشست مدیر کل تربیت بدنی استان فارس اعلام کرد در حمایت از این تیم هر کاری لازم باشد، انجام خواهد شد.

سرپرست تیم بسکتبال BA تصریح کرد: همچنین مقرر شد که کارخانه BA به عنوان اسپانسر 200 میلیون تومان به تیم پرداخت کند. اداره کل تربیت  بدنی استان هم متعهد به پرداخت 150 میلیون تومان شد. خودم هم متعهد شدم اگر هزینه‎ها بیشتر از 350 میلیون تومان شد، یا مازاد هزینه‏ها را سرشکن خواهم کرد یا آن را از سایر بخش‎ها تامین کنم.

رئیسی اعلام کرد: با این شرایط و حضور کارخانه BA به عنوان اسپانسر تیم، شنبه هفته جاری حضورمان را در لیگ برتر نهایی کردیم. اما بعد از دو روز مسئولان کارخانه با ارسال نامه ‎ی که نام آن را "تفاهم نامه" گذاشته بودند! شرایط جدیدی را اعلام کردند که تعهد به آنها برای ما غیرممکن بود.

وی به شرایط جدید در نظرگرفته شده اشاره کرد و گفت: تامین بودجه لازم در صورت تجاوز هزینه‎ها از سقف 350 میلیون تومان توسط تیم، حضور در رده هفتم جدول در پایان مسابقات و در غیر این صورت پرداخت خسارت‎های مربوطه، پخش مستقیم حداقل 5 بازی از شبکه سوم همراه با نصب 5 بیلبورد تبلیغاتی در سطح شیراز مواردی بود که روز گذشته (دوشنبه) به ما اعلام شد.

سرپرست تیم بسکتبال BA با بیان اینکه پرداخت تمام هزینه‎های مربوط این شروط بر عهده خودمان بود، گفت: البته بازه زمانی برای پرداخت بودجه در نظر گرفته شده  برای تیم هم از 1/10/89 تا 1/10/90 در نظر گرفته شده بود. در حالیکه تا آن زمان مسابقات تمام شده است!

رئیسی تصریح کرد: درهر حال عمل به این شروط از توان مجموعه تیم خارج بود. اسپانسر تیم  ما در واقع خلف وعده کرد. کدام مربی می‎تواند با 350 میلیون تومان در رده هفتم لیگ برتر باشد؟ ما باید با واقعیت‏ها زندگی کنیم و واقعیت هم این است که این تیم توانایی شکست خیلی از تیم‎ها را نداشت. در هر حال با این شرایط مجبور به کناره گیری از لیگ برتر شدیم.


تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: