برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حبیبی در گفتگو با مهر:هندبال فولاد به فکر قهرمانی است/ دنبال سرمربی خارجی هستیم

مربی تیم هندبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در آستانه برگزاری رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از احتمال استخدام یک سرمربی خارجی برای این تیم خبر داد.

علیرضا حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب گفت: بسیاری از بازیکنان ما در ترکیب تیم ملی قرار داشتند، به همین دلیل با تاخیر چند روزه وارد ایران شدند و به اردوی فولاد پیوستند. همین مسئله باعث شد تا فرصت کمی برای آماده سازی تیم در اختیار داشته باشیم.

وی افزود: با درخواست باشگاه فولاد رقابت‌های لیگ برتر با یک هفته تاخیر از نهم دی‌ماه آغاز می‌شود و هر چند فرصت کمی برای آماده‌سازی تیم در اختیار داشتیم اما تلاش می‌کنیم با همین زمان بتوانیم تیم را به شرایط خوبی برسانیم.

مربی تیم هندبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: با صعود مجدد تیم فولاد نوین به لیگ برتر مصطفی غلامی سرمربی قبلی تیم فولاد سرمربیگری تیم نوین را در این فصل برعهده گرفته است. به همین دلیل باشگاه در نظر دارد در فصل جدید از یک مربی خارجی استفاده کند. هم اکنون دنبال گزینه‌ای هستیم که بتوانند به تیم فولاد کمک کند.

وی ادامه داد: تیم با همان ترکیب فصل قبل در مسابقات لیگ برتر سال جاری شرکت خواهد کرد اما برای بهتر شدن شرایط تیم قصد استخدام بازیکن خارجی را هم داریم.

حبیبی تصریح کرد: تیم فولاد تنها به فکر کسب مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور است. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با قهرمانی در این فصل بتوانیم نماینده خوبی در جام باشگاه‌های آسیای سال آینده باشیم.

وی در خصوص افزایش تعداد تیم‌های حاضر در لیگ برتر سال جاری، گفت: افزایش تیم‌ها در لیگ برتر نشان دهنده توجه سرمایه داران به این رشته ورزشی است. مطمئنا بیشتر شدن رقابت‌ها می‌تواند به بهبود سطح بازیکنان و تیم‌ها کمک کند.

بیست و سومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های ایران در بخش مردان از نهم دی‌ماه آغاز می‌شود.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: