برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس:پرسپولیس نباید دایی را به راحتی از دست بدهد

مشاوررییس سازمان تربیت بدنی گفت: باشگاه پرسپولیس نباید علی دایی را به این راحتی و ارزان از دست بدهد، باید او را حفظ کنیم.
مجید فرخ زادی با اشاره به سوابق باشگاهی ،‌ ملی و بین المللی دایی در فوتبال، افزود: حق شخص دایی در فوتبال کشور بیش از اینهاست امیدوارم شرایطی فراهم شود وی کارش را در پرسپولیس دنبال کند.
وی با اشاره به اینکه دایی را ارزان بدست نیاورده ایم که به این راحتی از دستش دهیم ، افزود: دایی تنها مقصر نتایج ضعیف این تیم درچند هفته اخیر نیست و نباید وی را شماتت کرد به نظرمن همه در کسب این نتایج شریک هستند.
وی درباره تازه ترین اظهارنظرهای بازیکنان پرسپولیس که نقش خود را در کسب نتایج ضعیف کم رنگ نمی دانند نیز گفت: اگر بازیکنان به این نتیجه رسیده اند که درست نیز هست باید برای جبران مافات تلاش خود را در تمرینات و دیدارهای آینده بیشتر کنند تا وضعیت با حضور دایی به حالت عادی بازگردد.
به اعتقاد وی سازمان تربیت بدنی نیز باید هرچه سریع ترهیات مدیره این باشگاه را با استفاده بیشتر از پیشکسوتان مشخص کند تا شرایط به حالت عادی بازگردد.
فرخ زادی تصریح کرد: البته سازمان تربیت بدنی تاکنون هر آنچه را که این تیم لازم داشته در اختیار مدیران باشگاه قرارداده است تا تیم نتیجه لازم را کسب کند اما متاسفانه اینچنین نشده است.
وی در مورد هواداران این تیم نیز گفت:هواداران واقعی پرسپولیس بیش از دیگران از شرایط حال حاضر این تیم ناراحت بوده و سخت ترین روزهای خود را در ارتباط با این باشگاه تجربه می کنند آنها خواستار اصلاح امور باشگاه هستند نه تعویض سرمربی.
فرخ زادی ادامه داد: از این رو مسوولان مربوطه باید بدور از هرگونه هیجانات احساسی تصمیمی اتخاد کنند تا رضایت مردم و دوستداران تیم جلب شود.
وی درعین حال به تعییر ناگهانی رفتار هواداران در طول بازی روز گذشته نیز اشاره کرد و افزود: باید مسایل و جریانات بازی روزگذشته مقابل صبا به دقت بررسی شده و با خاطیان برخورد شود.
به گفته وی چه طور می شود بعد از 45 دقیقه تشویق دایی به یک باره خواستار کناره گیری دایی با طومار می شوند.
عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس باردیگر تاکید کرد:از اینکه دایی تصمیم به جدایی از تیم گرفته متاثر و ناراحت هستم امیدوارم مدیران به هر نحوی که صلاح می دانند وی را منصرف کرده و شرایط حضورمجددش در تیم را فراهم کنند.
تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: