برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه نگاری خبرنگار مهر/آرزوی موفقیت بن همام برای تیم ملی/سعیدلو: قرمز شوید از آبی چیزی در نمی‌آید!

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه بازدید امروز سه‌شنبه اش از کمپ تیم‌های ملی در تهران ضمن دیدار و گفتگو با افشین قطبی برای وی و تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بن همام رئیس کنفدارسیون فوتبال که به همراه هیئتی 5 نفره صبح امروز سه‌شنبه در کمپ تیم‌های ملی حضور یافت، به همراه علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی، علی کفاشیان رئیس و مسئولان فدراسیون فوتبال پس از افتتاح مرکز پزشکی از بخش‌های مختلف این کمپ بازدید کرد.

آنها پس از حضور و بازدید از امکانات زمین‌های شماره یک و دو کمپ تیم‌‍های ملی، به زمین چمن مصنوعی کمپ آمدند و با بازیکنان مدرسه فوتبال حسین قربانی ملاقات کردند. در این ملاقات بازیکنان این مدرسه که نونهالان و نوجوانان بودند به گرمی استقبال از مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال استقبال کردند.

در حاشیه این بازدید علی سعیدلو در دیدار دوستانه با بازیکنان مدرسه فوتبال به آنها گفت:" شما قرمزهستید یا آبی؟" که بیشتر آنها گفتند، آبی هستند. در این هنگام رئیس سازمان تربیت بدنی خطاب به آنها اظهار داشت:" اما گلهای دست شما قرمز است." وی همچنین به شوخی به این بازیکنان گفت:" قرمز شوید، از آبی چیزی در نمی‌آید".

در این بین کودکی از این مدرسه فوتبال به سمت قطبی آمد و به وی گفت:" قرمزته" که در این هنگام سعیدلو به قطبی با شوخی گفت:" بفرمائید باز هم از این تیم بازیکن به تیم ملی انتخاب نکنید". البته در این گفتگوی دوستانه، سعیدلو برای وی و تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا آرزوی موفقیت کرد.

اعضای مدرسه فوتبال پس از گرفتن عکس یادگاری مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال، به اجرای حرکات تکنیکی فوتبال پرداختند.

ضمن اینکه افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه این بازدید گفتگوی دوستانه با محمد بن همام داشت و رئیس کنفدراسیون فوتبال برای وی آرزوی موفقیت کرد. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همچنین صحبت‌های کودکان فوتبالیست را برای بن همام ترجمه می‌کرد.

در ادامه بن همام به همراه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا، سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال به زمین فوتبال ساحلی رفته و آن را افتتاح کردند.

سپس کلنگ پروژه مهمانسرا و ساختمان اداری فوتبال بانوان توسط محمد بن همام در کمپ تیم‌‎های ملی زمین زده شد که پس از وی علی سعیدلو، علی کفاشیان و حبیب کاشانی هم در حرکتی نمادین به کلنگ زنی این مجموعه پرداختند.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: