برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی دایی خط قرمز لیدرهای پرسپولیس است


پیشنهاد حضور اونیل و بوناچیچ در پرسپولیس، دایی گره مشکلات پرسپولیس را باز می‌کند، خط قرمز لیدرهای ما علی دایی است و عذرخواهی سعیدلو از کاشانی و فتح الله زاده مهمترین مسائلی بود که سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از رد استفعای علی دایی بدان اشاره کرد.
حبیب کاشانی، پس از رد استعفای علی دایی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از باخت غیرقابل باور به تیم صبای قم آقای دایی با یک عمل حرفه‌ای از سمت خود کناره گیری کردند و دست باشگاه را باز گذاشتند تا برای آینده تیم تصمیم گیری کند. در شرایطی که باشگاه اختیار داشت، جایگزینی برای ایشان انتخاب کند، تصمیم برآن گرفته شد که همچنان با این مربی به فعالی خود ادامه دهیم.

داوران و کمیته انضباطی از عوامل ناکامی پرسپولیس بودند
سرپرست باشگاه پرسپولیس که در برنامه دوشنبه شب نود حاضر شده بود علاوه بر عواملی چون، حواشی، بازیکنان، ضعف کادر فنی و مدیریت، عملکرد ضعیف در فصل نقل و انتقالات از اشتباهات داوران و تصمیمات کمیته انضباطی نیز به عنوان عوامل تاثیرگذار بر عملکرد ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس یاد کرد و گفت: در دیدار با ملوان، استقلال، نفت تهران، ذوب آهن، تراکتورسازی، مس کرمان و حتی همین بازی با صبا داوران حق تیم ما را تضییع کردند.

وی افزود: کمیته انضباطی نیز با صدور برخی آرا لطماتی به تیم ما زد و تمرکز مربی و بازیکنان پرسپولیس را بهم ریخت که همه این عوامل با درصدهای مختلف دست به دست هم داد تا تیم پرسپولیس نتواند نتایج خوبی کسب کند.

اشتباهات داوری مستمر است
کاشانی با عذرخواهی از مردم و هواداران تیم پرسپولیس از بابت اینکه تیم محبوب‌شان نتوانسته خواسته آنها را برآورده کند، افزود: اشتباهات داوری درصدی از عوامل تاثیرگذار برناکامی تیم ما را تشکیل می دهد. الان درصد خطاهای داوری که به ضرر ما بوده، بیشتر از تصمیماتی که به سودمان اعلام شده است. این اشتباهات داوری مستمر است.

پرسپولیس با نوسان عمل کرده است
کاشانی با پذیرش این موضوع که تیم پرسپولیس با نوسان زیاد بازی می کند، گفت: برای تیمی که مدعی قهرمانی است، خوب نیست تا این اندازه نوسان داشته باشد.

پیشنهاد حضور اونیل و بوناچیچ در پرسپولیس
"آیا رد استعفای علی دایی به این خاطر بوده که شما گزینه ای برای جانشینی او نداشتید؟"، کاشانی در پاسخ به این پرسش گفت: اصلا اینطور نیست. از روز یکشنبه که علی دایی از سمت خود کناره گیری کرد تا به امروز بیش از 50 اس ام اس داشتم که مربیان مطرح خارجی را به پیشنهاد کرده‌اند. از مارتین اونیل تا لوکا بوناچیچ و وینگو بگوویچ. حتی به من عنوان شد لوکا و بگوویچ در قراردادشان مفادی ذکر شده که می توانند از تیم‌های خود جدا شده و به پرسپولیس بیایند. ما مشکلی برای جذب مربی نداریم.

دایی اسطوره است
سرپرست باشگاه پرسپولیس دایی را یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران خواند و با تاکید بر لزوم حمایت از او گفت: تا دقیقه 70 بازی ایران - عربستان مردم دایی را تشویق می کردند و "سلطان علی دایی" می گفتند اما بعد از آن علیه او شعار داده و به خودش و خانواده اش توهین کردند. من در آن زمان متاثر شدم و حتی گریه کردم. روز بعد از بازی به دایی زنگ زدم و او گفتم از امروز هر کاری بتوانم برای تو انجام می دهم.

با حفظ دایی کمترین کار را کردم
وی با انتقاد از اینکه در فوتبال ایران اسطوره‌ها را حفظ نمی کنند، افزود: من با ابقای دایی کمترین کار را برای این مربی انجام دادم. دایی توانایی و علایق زیادی دارد و باید از آنها استفاده کنیم. ما با ابقای دایی بهترین تصمیم را گرفتیم. او واقعیت فوتبال ماست و من کمترین کار را برای ایشان کردم. دایی با با ماندن در پرسپولیس بیشترین لطف را به ما و باشگاه پرسپولیس کرد.

دایی گره مشکلات پرسپولیس را باز می کند
"یقین دارم دایی می تواند گره از مشکلات پرسپولیس بازکنم"، کاشانی این را گفت و افزود: من یک گذشته‌ای دارم که نشان می دهد به مربی تیمم اعتماد کرده‌ام. فصلی که پرسپولیس قهرمان لیگ شد، پس از شکست سنگین برابر استقلال اهواز از قطبی حمایت کردم و تیم به با این مربی به موفقیت رسید.

به کرانچار اعتماد داشتم!
کاشانی با یادآوری اینکه به کرانچار برای هدایت تیم پرسپولیس اعتماد داشته است! او را یک مربی خوب برای هدایت تیم ملی خواند و گفت: من فروردین ماه به کفاشیان پیشنهاد کردم این مربی را برای هدایت تیم امید ایران انتخاب کند.

"مربی ایرانی عواطف و احساسات بازیکنان داخلی را می داند و برای هدایت تیمهای باشگاهی برتر از مربی خارجی است"، کاشانی با طرح این موضوع گفت: دلزدگی از نتایج تیم و برگزاری دیدارهای پرسپولیس در روزهای میانی هفته از عوامل کاهش تماشاگران دیدارهای تیم ماست.

برخورد با شیث رضایی
وی با نادرست خواندن عمل شیث رضایی در دیدار برابر صبای قم و بستن بازوبند کاپیتانی به مچ دستش تاکید کرد، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با این بازیکن برخورد خواهد کرد.

امضای قرارداد مشروط با دایی
کاشانی با یادآوری اینکه فصل گذشته قراردادی مشروط با علی دایی به امضا رسانده بودند تا تیم پرسپولیس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، گفت: قرارداد ما با دایی برای یک و نیم فصل بود و اگر تیم قهرمان جام حذفی نمی شد به همکاری خود با این مربی خاتمه می دادیم.

پرسپولیس امسال هم یک جام می گیرد
وی به هواداران تیم پرسپولیس وعده داد، این تیم در فصل جاری نیز یک جام کسب خواهد کرد و گفت: هواداران شرایط ما را درک کنند، باشگاه ما شرایطی متفاوت با دیگر باشگاه‌ها دارد و با کمبودهایی روبه‌روست.

بازیکنان با نظر دایی جذب شدند
سرپرست باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه جذب بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه با نظر علی دایی بوده است، گفت: قرار بود عمادرضا را با مبلغی نزدیک به 850 میلیون تومان جذب کنیم که ناگهان خبر رسید این بازیکن با 300 میلیون به شاهین رفته است. ما از اینکه عماد رضا به یک باشگاه ایرانی 550 میلیون تومان تخفیف داده است، خوشحال شدیم!

واکنش در قبال اتفاقات دیدار پرسپولیس - صبا
سیاست باشگاه را نباید هواداران و لیدرها تعیین کنند، تاکید کرد: من به عنوان کسی که سعی کرده‌ام تا به امروز دروغ نگویم، تاکید می کنم اتفاقاتی که در بازی با صبای قم رخ داد از سوی من و همکارانم در باشگاه پرسپولیس نبوده است.

سه نوع سیاست در قبال لیدرها
وی با پذیرش اینکه باشگاه پرسپولیس رابطه کاری با لیدرها دارد، افزود: ما در باشگاه سه نوع ارتباط با لیدرها داریم. نخست حمایت معنوی از لیدرها، دوم بحث اشتغالزایی و در نهایت ایجاد امکانات برای آنها. سال‌های قبل اگر نورچشمی‌ها در تیم جایگاه داشتند امروز اینطور نیست. ما از لیدرها در کار تدارکات تیم‌های پایه، حراست ورزشگاه درفشی فرد و ... استفاده می کنیم.

کاشانی ادامه داد: اگر یک لیدر بیاید و بگوید از کاشانی 100 تومان گرفته‌ام و از جیب خودم پول به آنها داده باشم، من باید به خودم، دینم و ایمانم شک کنم.

خط قرمز لیدرهای ما علی دایی است
وی تاکید دوباره از اینکه به هیچ عنوان نقشی در شعارهای هواداران در نیمه دوم دیدار پرسپولیس - صبای قم نداشته است و هواداران خط نداده است، افزود: من 10 روز پیش با هیئت مدیره کانون هواداران باشگاه نشستی داشتم. من به لیدرهای باشگاه گفتم، خط قرمز ما علی دایی است. هواداران اگر می خواهد علیه تیم شعار بدهند به جای توهین به علی دایی به من چیزی بگویند.

سعیدلو معتقد است با یک نفر باشگاه بهتر اداره می شود
سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره این باشگاه گفت: آقای سعیدلو یک تفکری دارند و نظرشان این است که با یک نفر باشگاه بهتر اداه می شود. من لیست خود برای اعضای هیئت مدیره را به ریاست مجمع باشگاه اعلام کرده اند اما هنوز در این خصوص تصمیم گیری نشده است.

عذرخواهی سعیدلو از کاشانی و فتح الله زاده
وی در خصوص نشست عصر دوشنبه مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با علی سعیدلو گفت: ما هر ماه یک جلسه داریم. دیروز هم ما به دیدار آقای سعیدلو رفتیم. البته ما برای دیدار با ایشان به سازمان احضار نشده بودیم، احضار یک کلمه حقوق است که برای افراد خاطی به کار برده می شود. روز دوشنبه آقای سعیدلو از بابت اشتباهی که سایت سازمان تربیت بدنی برای بیان جمله احضار سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از ما عذرخوای کردند.

براساس اعلام کاشانی در نشست مدیران استقلال و پرسپولیس با ریاست سازمان تربیت بدنی در خصوص مسائل مختلفی بحث و گفتگو شده که مهمترین آن پیرامون احداث کمپ برای این دو باشگاه است.

عدم تمکین رای کمیته انضباطی در خصوص پرداخت مالیات افشین قطبی از سوی باشگاه پرسپولیس، مورد دیگری بود که کاشانی بدان اشاره کرد و گفت: علی دایی خودش تیم را بسته است و بازیکنان به عشق او به این تیم آمده‌اند. امیدوارم بازگشت دوباره علی دایی به پرسپولیس با اتفاقات مثبت برای این تیم همراه باشد.

وی در خاتمه پیرامون برگزاری بازی خداحافظی کریم باقری از تیم پرسپولیس گفت: برای این بازی از چهار تیم مونته نگرو، راپیدوین اتریش، زنیت سنت پطرزبورگ روسیه و شاختاردونتسک اوکراین دعوت کرده بودیم که بنابه دلایلی برگزاری این دیدارها میسر نشد. به همین خاطر در دیداری که با آقای فتح الله زاده داشتیم به ایشان پیشنهاد کردم در تاریخ 24 دیماه دیداری بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود که در آن بازی کریم از تیم ملی خداحافظی کند.
تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: