برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شكايت مربي اسبق پرسپوليس به فيفاباشگاه پرسپوليس: وينگادا حق اين كار را نداشت

مصطفي شكري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شكايت وينگادا از باشگاه پرسپولس اظهار داشت: وينگادا از باشگاه پرسپوليس به فيفا شكايت و مطالبات خود را كه متعلق به مديران قبلي است درخواست كرده است.

وي افزود: پس از اين موضوع بررسي‌هاي خود را شروع كرديم و با سوابقي كه در باشگاه پرسپوليس بود به اين نتيجه رسيديم كه 2 قسط حقوق وينگادا كه بالغ بر 200 هزار دلار است بايد به او پرداخت كنيم و اين موضوع را مي‌پذيريم.

مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس تصريح كرد: وينگادا در بخش ديگري از شكايتش اعلام كرده كه بايد دو قسط 70 هزار دلاري به او پرداخت كنيم كه اين موضوع اصلا مورد قبول ما نيست. در قرارداد ايشان بندي بود كه در پايان فصل مديرعامل تصميم مي‌گيرد كه آيا با او تمديد قرار داد خواهد شد يا خير كه در زمان خودش با اين موضوع مخالفت شده بود. حالا نمي‌دانم ايشان بر چه مبنايي اين پول را از باشگاه پرسپوليس مي‌خواهد. باشگاه پرسپوليس با اين موضوع مخالف است و دفاعيه خود را به فيفا ارسال كرده است

شكريتاكيد كرد: وينگادا ابتدا بايد اختلاف‌ها را در ايران و فدارسيون فوتبال كشورمان مطرح مي‌كرد و در صورتي كه به نتيجه نمي‌رسيد موضوع را به فيفا مي‌كشاند. باشگاه پرسپوليس اين موضوع را به فيفا اعلام كرده و خواستار اين شده كه اين مربي پرتغالي طبق قانون ابتدا در ايران در خصوص مطالباتش اعتراض كند و سپس دعوا را به فيفا بكشاند.

مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس در ادامه گفت و گو با فارس در خصوص آخرين وضعيت اوسال مهاجم بوركينافاسويي پرسپوليس گفت: براي فسخ قرارداد با اين بازيكن هيچ مشكلي نداريم و بايد اعلام كنم بر خلاف برخي از حرف‌ها با توجه به بند قراردادي كه وجود دارد ما مي‌توانيم معادل مبلغ قرارداد وي در صورتي كه مشكل هپاتيت داشته باشد اوسال را جريمه كنيم كه اين بنا موضوع به نظر حبيب كاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس بستگي دارد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: