برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

والیبال باشگاه‎های جهان پیکان از صعود به فینال بازماند

جام جم آنلاین: تیم والیبال پیکان با متحمل شدن شکست برابر ترنتینو ایتالیا از صعود به دیدار نهایی ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های جهان بازماند.

به گزارش مهر، در چارچوب مرحله نیمه نهایی ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های جهان دوشنبه شب تیم والیبال پیکان در سالن الغرافه دوحه قطر مقابل ترنتینو ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‎ها به میدان رفت و با نتیجه صفر بر 3 متحمل شکست شد. سه گیم این دیدار با نتایج (25 بر 23)، (25 بر 19) و (25 بر 17) به پایان رسید.

در دیگر دیدار این مرحله که پیش از مصاف دو تیم پیکان و ترنتینو برگزار شد، تیم اسکرا لهستان با همین نتیجه بولیوار آرژانتین را شکست داد  و به عنوان یکی از تیم‎های فینالیست معرفی شد.

در ادامه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان امروز سه شنبه دو تیم پیکان و بولیوار آرژانتین برگزار کننده دیدار مرحله رده‌بندی خواهند بود. پس از آن تیم‎های اسکرا لهستان و ترنتینو ایتالیا برای معرفی تیم قهرمان به میدان می‎روند.

برای این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‎های جهان 750 هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته شده است که 250 هزار دلار آن به تیم نخست اهدا می‎شود. تیم‏های دوم، سوم و چهارم نیز به ترتیب 170، 120 و 90 هزار دلار پاداش دریافت می‎کنند. ضمن اینکه به تیم پنجم نیز 30 هزار دلار پاداش اهدا می‎شود.

تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: