برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امیرحسین صادقی:فوتبال ایران خشن شده است/ می‌خواهم صد سال سیاه برایمان پنالتی نگیرند!

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: با پیشرفت فوتبال ایران بازیکنان هم خشن شده اند و همین امر باعث مصدومیت پرتعداد بازیکنان می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین صادقی که در دیدار برابر فولاد دقایقی به میدان رفت و به علت مصدومیت تعویض شد عصر امروز در حاشیه تمرین آبی پوشان در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: مصدومیتم بهتر شده است. در این دو روز کادر پزشکی استقلال کمک های زیادی به من کرد تا هر چه زودتر مصدومیتم برطرف شود.

امیرحسین صادقی علت مصدومیت های پرتعداد این روزهای فوتبال را خشن شدن بازیکنان عنوان کرد و گفت: فوتبال در ایران پیشرفت کرده است و به نسبت همان پیشرفت بازیکنان نیز خشن تر شده اند . همه تیم ها مصدوم دارند و این فقط مختص استقلال نیست.

صادقی با انتقاد از جوی که برای استقلال و داوری دیدارهای این تیم به راه افتاده است گفت: آقای مرادی به اشتباه برای فولاد پنالتی گرفت. نمی دانم چرا این ذهنیت جا افتاده که داوری ها به سود استقلال است. اصلا می خواهم صد سال سیاه برای ما پنالتی نگیرند و این جو وحشتناک را علیه استقلال بوجود نیاورند.

مدافع استقلال پیرامون حاشیه هایی که اطراف استقلال می چرخد نیز افزود: استقلال مشکلات زیادی دارد متاسفانه یک عده بدنبال حاشیه های بچه گانه هستند. در این تیم آنقدر حاشیه وجود دارد که این دوستان از آن اطلاع ندارند. آنها ظاهربین هستند و فقط به دنبال این هستند که در ظاهر حاشیه ای درست کنند تا استقلال را از مسیر اصلی منحرف کنند اما آنها باید بدانند که با تمام وجودمان در خدمت استقلال هستیم و نمی گذاریم آنها به مقصودشان برسند.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: