برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/نشست خبري مربي تيم ملي/منصوريان: اگر سرمربي استقلال شوم دوست دارم 10 ملي‌پوش داشته باشم

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان در نشست خبري امروز افشين قطبي به دو سؤال خبرنگاران پاسخ داد.

وي در مورد انتقادهايي كه فراز كمالوند انجام داده گفت: خوشحالم كه فراز كمالوند با اينكه 2 سال از من كوچكتر است دو فصل تجربه مربي گري در ليگ برتر را دارد اما بايد منطقي باشيم. اينكه هر كسي در مورد تيم ملي صحبت كند درست نيست. بازي‌هاي محمد نصرتي را 3 بار در تيم تراكتور سازي را آناليز كردم. او در ديدار با پرسپوليس بهترين بازيكن تراكتورسازي بود و در ديدار با شهرداري گل تراكتور سازي را به ثمر رساند.

منصوريان ادامه داد: 20 سال با كمالوند دوست هستم. در جواب كمالوند هم گفته‌ام محمد نصرتي مي‌تواند در تيم ملي بدرخشد و اين براي تراكتورسازي هم خوب است و اميدوارم تراكتورسازي تبريز در جايگاهي قرار بگيرد كه بتوانيم 2 ، 3 بازيكن را از تيم به تيم ملي دعوت كنيم.

منصوريان در مورد اينكه براي ارتباط با كادر فني استقلال چه اقداماتي به عنوان مربي تيم ملي انجام داده است گفت: همراه بيوتر سر تمرين استقلال حاضر شديم و حمايت كامل خود را نيز به عنوان يك استقلالي از كادر فني استقلال انجام دادم.

مربي تيم ملي عنوان كرد: با قائم مقام استقلال نيز در اين مورد صحبت كردم. در سال‌هايي كه من در استقلال بودم كادر فني تيم ملي فقط يكي دو سهميه از استقلال را به تيم ملي دعوت مي‌كرد اما در سال جديد استقلال 5.6 سهميه در تيم ملي دارد كه پس از جدايي خسرو حيدري تعداد سهميه آنها به عدد 4 كاهش پيدا كرد.

وي ادامه داد: كادر فني استقلال به تعداد نفرات دعوت شده به تيم ملي اعتراض دارد اما معتقدم اگر روزي سعادت سرمربي استقلال نصيبم شود دوست دارم اين تيم 10 ملي پوش داشته باشد و من آنقدر تيمم را قوي مي‌بينم كه با 15 بازيكن ديگر بتوانم در ليگ ادامه دهم. اكنون استرس را به كادر فني استقلال طوري منتقل كرده‌اند كه اين كادر تركش‌هاي خود را به سمت تيم ملي هدف گرفته است.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: