برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کفاشیان: تغییرات اساسی در کمیته داوران انجام می شود

رییس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقاتی که در روزهای اخیر در فوتبال کشورمان رخ داده توضیحاتی را ارایه داده است.

رییس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقاتی که در روزهای اخیر در فوتبال کشورمان رخ داده توضیحاتی را ارایه داده است.
"علی کفاشیان" درباره حضور بن همام در ایران گفت: علاوه بر افتتاح ساختمان شش طبقه برای سازمان لیگ و همچنین گشایش مرکز پزشکی ورزشی در آکادمی فوتبال و زمین چمن مصنوعی و فوتبال ساحلی و کلنگ‌زنی هتل بانوان، مهمترین هدف بن همام از حضور در تهران حمایت ایران از "ووراوی ماکودی" برای عضویت در کمیته اجرایی فیفا بود و ما هم خواستیم که آنها از سعیدلو حمایت کنند و این تعامل میان ما و آنها برقرار شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قراردادی که افشین قطبی با باشگاه شیمیزو ژاپن بسته است موجب بی‌انگیزگی او می‌شود یا نه اظهار داشت: به نظر من قطبی انگیزه بالایی دارد چون می‌خواهد نتیجه آخری که در کارنامه‌اش ثبت می‌شود بهترین نتیجه باشد. معلوم نیست که بعد از جام ملت‌ها از قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی استفاده نکنیم. اگر قطبی در تیم ژاپنی هم حضور پیدا کند به ما قول داده است که به فوتبال ایران کمک کند.
کفاشیان درباره با انتخاب سرمربی آینده تیم ملی گفت: ما مذاکرات‌مان را با مربیان شروع کردیم. هیات رئیسه کار کارشناسی انجام می‌دهد و تصمیم می‌گیرد.
رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به اعتراض تیم مس کرمان به بازی‌اش با ذوب آهنرافزود: ما هنوز از تیم مس کرمان در رابطه با بازی با ذوب آهن نامه‌ای دریافت نکرده‌ایم اما اعلام کردیم که سازمان لیگ و کمیته انضباطی سریعا اقدام کنند و مشکل را حل کنند.
وی همچنین درباره مشکلات داوری در طول بازیهای اخیر اعلام کرد: من قبول دارم که داوری‌ها در چند بازی اخیر مشکل داشته است و به عنایت نیز تذکر دادم تا برخوردهای جدی صورت بگیرد. همچنین در این یک ماه تعطیلی لیگ باید تغییرات اساسی در ساختار کمیته داوران انجام شود و بعضی از داورانی که نمی‌توانند خوب کار کنند عوض شوند تا در نیم فصل دوم مشکلات داوری نداشته باشیم.
رییس فدراسیون فوتبال در ارتباط با اظهارنظر سعیدلو که گفته بود اگر قطبی 20 بگیرد حفظش می‌کنیم، گفت: همین طور است البته قطبی قرارداد بسته است اما هیچ کاری غیرممکن نیست و ممکن است قطبی باز هم سرمربی تیم ملی بماند.
کفاشیان در پایان با اشاره به وضعیت تیم امید و ادامه همکاری پیروانی گفت: از اول گفتیم که پیروانی سرمربی تیم امید است و علاقه هم داشتیم که بماند و کار خود را ادامه دهد. پیروانی در دوره سرمربیگری‌اش خواسته‌هایی از ما داشت که نتوانستیم آنها را پوشش دهیم و بعضی از ایرادها مربوط به ما می‌شد. با پیروانی صحبت کردیم و او از من خواست که استعفا دهد و ما هم قبول کردیم. تیم ملی امید کار خود را شروع کرده است و به محض این که سرمربی را انتخاب کنیم کار را با او ادامه می‌دهیم.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: