برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

به دلیل عدم صدور ویزا؛تیم تکواندوی زنجان از حضور در رقابتهای مصر بازماند

زنجان - خبرگزاری مهر: رئیس هیئت تکواندو استان زنجان با اشاره به اینکه تیم نوجوانان زنجان قرار بود در رقابت های بین المللی مصر شرکت کند گفت: به علت عدم صدور ویزا، تیم زنجان از حضور در این رقابت ها باز ماند.

به گزارش خبرنگار مهر در زنجان، احمد عطایی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تیم زنجان قرار بود به عنوان قهرمان نوجوانان ایران در تورنمنت بین المللی مصر حضور یابد  افزود: متأسفانه به دلیل عدم صدور روادید توسط کشور میزبان، تیم زنجان نتوانست در این رقابت ها حاضر شود و این مسابقات از دیروز بدون حضور تیم زنجان آغاز شده است.

 وی با اشاره به اینکه این رقابت ها هم اکنون در حال است بوده و هیچ راهی برای پیگیری دلیل عدم صدور روادید به تیم زنجان وجود ندارد، تصریح کرد: متأسفانه در طول مدت زمان اردو، زحمات زیادی برای این تیم کشیده شد و هزینه های زیادی نیز صرف شد که به طور حتم با عدم اعزام به این رقابت ها، این امر باعث تضعیف روحیه بازیکنان شده است.   عطایی با بیان اینکه اینگونه بی برنامگی ها در آینده تأثیرات زیادی بر میزبانی کشور مصر خواهد گذاشت، افزود: به طور حتم این کوتاهی از منظر فدراسیون جهانی تکواندو مخفی نخواهند ماند و این موضوع می تواند در آینده باعث محدودیت در میزبانی کشور مصر شود. البته این امر در صورت پیگیری مسئولان فدراسیون تکواندو ایران محقق خواهد شد.
 
تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: