برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعیدلو: کاشانی و فتح‌الله‌زاده را احضار کردیم

رئیس سازمان تربیت بدنی در مراسم افتتاح ساختمان سازمان لیگ دوباره بر لفظ «احضار» سرپرستان موقت استقلال و پرسپولیس تاکید کرد.

«احضار» کلمه‌ای بود که سرپرستان موقت اسقلال و پرسپولیس را به خشم آورد و آن‌ها را مجبور به واکنش کرد. پس از آن‌که پرسپولیس به صبا و استقلال به فولاد باخت، رئیس سازمان تربیت بدنی علی فتح‌الله‌زاده سرپرست موقت استقلال و حبیب کاشیانی سرپرست موقت پرسپولیس را به سازمان تربیت بدنی احضار کرد تا آن‌ها در مورد دلیل باخت تیمشان توضیحاتی بدهند.

اما وقتی این خبر منتشر شد، علی فتح‌الله‌زاده خیلی زود ناراحتی خودش را از این موضوع نشان داد و گفت: «راستش من هیچ وقت وقتی مربی تیمم می بازد و از او می خواهم که توضیح بدهد از لفظ احضار استفاده نمی کنم. ما متهم که نیستیم. دو مدیر باشگاه به دعوت آقای سعیدلو می رویم برای ارائه توضیحات. چه اشکالی داشت که این طور خبر را منعکس می کردند؟ تازه ما تیم دوم لیگ بودیم در نیم فصل. این نتیجه کمی نیست. کی فکر می کرد استقلال امسال در نیم فصل دوم شود؟ آیا نایب قهرمانی نتیجه ضعیفی است؟»

حتی حبیب کاشانی، سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس هم دوشنبه‌شب در برنامه نود ناراحتی خود را از لفظ احضار نشان داد و گفت: «کلمه احضار لفظی حقوقی است که امروز سعیدلو از من و فتح الله زاده بابت این مساله عذرخواهی کرد. ما هر ماه سه نفره جلسه داریم و در رابطه با پیشرفت احداث آکادمی و وضعیت تیم ها صحبت می کنیم. در جلسه امروز درباره بازی خداحافظی کریم باقری هم صحبت کردیم اما سعیدلو بر خلاف خبری که در برخی رسانه ها عنوان شده بود نگفت که برای کادر فنی پرسپولیس چه کسی را بیاورید یا نیاورید.»

اما هنوز 24 ساعت از این حرف‌های کاشانی نگذشته بود که او در کمپ تیم‌های ملی با علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی روبه‌رو شد. کاشانی و فتح‌الله‌زاده هم صبح امروز به کمپ تیم‌های ملی رفته بودند تا در مراسم افتتاح ساختمان سازمان لیگ شرکت کنند. آن‌ها در این مراسم با علی سعیدلو روبه‌رو شدند که خبرنگاران دورش را گرفته بودند. سعیدلو به جمع خبرنگاران رفته بود تا به برخی از سوال‌های آن‌ها پاسخ بدهد. او وقتی حبیب کاشانی را دید، هرچند به خنده و شوخی، اما باز هم از لفظ «احضار» استفاده کرد و گفت: «آقای کاشانی شما به اینجا احضار می‌شوید تا در مورد ناکامی پرسپولیس صحبت کنیم!» سعیدلو چند دقیقه با کاشانی صحبت کرد و بعد از آن علی فتح‌الله‌زاده را دید که دورتر ایستاده بود. سعیدلو، فتح‌الله‌زاده را صدا کرد و گفت: «حالا تو را احضار می‌کنم. بیا اینجا ببینم چه اتفاقی برای استقلال افتاده است.»

سعیدلو دقایقی با سرپرستان موقت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس صحبت کرد و بعد که خبرنگاران دورش جمع شدند تا از او سوال بپرسند، اولین چیزی که پرسیده شد، همین لفظ «احضار» بود. رئیس سازمان تربیت بدنی در پاسخ به این موضوع گفت: «دستور دادم کاشانی و فتح‌الله‌زاده را احضار کنند تا به آن‌ها دعوت‌نامه‌ای بدهیم که برای حضور در یک نشست به سازمان تربیت بدنی بیایند!» رئیس سازمان تربیت بدنی گرچه تمام این حرف‌ها را به شوخی و خنده گفت ولی هیچ گاه از موضع خود کوتاه نیامد و حتی بارها از لفظ «احضار» استفاده کرد؛ لفظی که کاشانی پیش از این گفته بود سعیدلو به خاطر استفاده از آن، عذرخواهی کرده است.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: