برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فتح الله زاده:چی چی نیوز خبرش را از لپ لپ در آورده

خبری جنجالی روی سایت روشن نیوز کافی بود تا علی فتح الله زاده دوباره به سیم آخر بزند .

سایت نزدیک به امیر واعظ آشتیانی عصر دوشنبه در خبری نوشت باشگاه استقلال از سوی دادگاه عالی ورزش در سوئیس متهم شده است به پرداخت یک میلیون دلار غرامت . رقمی بیش از یک میلیارد تومان که غرامتی سنگین می تواند برای باشگاه پرطرفدار پایتخت باشد.
فتح الله زاده که پس از باخت 4 بر یک تیمش برابر فولاد به سازمان ورزش هم احضار شده است ، با شنیدن این خبر حسابی بر افروخته شده و این را توطئه ای از سوی مسئولان سابق استقلال می داند و تهدید به شکایت می کند. او در گفت و گو با خبرآنلاین به مسائل مختلفی از جمله خبر غرامت یک میلیارد تومانی باشگاه پرداخته است.
حاج آقا ، ستاره سهیل شدید . تیم که می بازد انگار علاقه ای به تلفن همراه تان ندارید!
نه بابا شما باز این سایت چی چی نیوز یک خبر زده زنگ زدید به ما کاری با باخت مان ندارید
خبرش خیلی هم کوچک نیست. حرف بیش از یک میلیارد تومان پول است!
کدام حکم؟ کدام غرامت؟ بابا معلوم نیست این چی چی نیوز این خبرها را از کجایش می آورد. فکر کنم این خبر را از لپ لپ در آورده اند. مواقعا چی چی نیوز هستند. گفتم که وکیل باشگاه جواب شان را بدهد.
تا شما هستید که ما از وکیل باشگاه چیزی نمی پرسیم!
اصلا حکمی صادر نشده.ما تازه باید دوم فوریه 2011 برای جلسه دادگاه مان برویم سوییس تا در جلسه محکمه عالی ورزش شرکت کنیم. همه چیز در روال عادی پیگیری می شود . واقعا هم باشگاه به عنوان شخصیت حقیقی و هم خودم به عنوان شخصیتی حقوقی همین صبح روز سه شنبه در دادگاه از این سایت شکایت می کنیم.
حالا این قرارداد سفر به کانادا چه قراردادی بود که 8 سال گذشت و آخرش هم نرفتید و فقط یک شکایت روی دست تان گذاشت.اصلا برای چه با شرکت آلفا قرارداد بستید؟
ما یک قرارداد بستیم و رفتیم . من که رفتم کسی این ماجرا را پیگیری نکرد. حالا شاید کسانی که بعد از ما آمدند دوست نداشتند بروند کانادا ، نرفتند و حالا که کار به شکایت و دادگاه کشیده ، گناهش را انداختند گردن ما. من نمی دانم چرا بعد از ما آقای واعظ آمدند و نمی دانم چرا این بازی به هم ریخت. بعد حرفم این است که این پرونده شاهکار فرد نیست که درباره ام این طوری می نویسند و همه گناهش را گردن من می اندازند. آنجا دو تا باشگاه با هم قرارداد بستند ، غیر از ما پرسپولیسی ها هم بودند. چرا فقط به ما می گویند؟ این ها دیدند ما یک بازی را باختیم ، فکر کردند خبری شده شروع کردند به جوسازی. آدم های کم جنبه اینجوری اند. یک شکایت درست و حسابی از این آقایان می کنیم که بفهمند کشور قانون دارد.
راستی چه ساعتی رفتید دفتر آقای سعیدلو برای ادای توضیحات؟
والله ما نرفتیم دفتر ایشان.
ولی انگار شبانه احضار شده بودید؟
من هم این را در روزنامه ها خواندم من هم از صبح که نشده اما منتظرم ببینم چه ساعتی باید بروم. من که هنوز نشده بروم. قرار بود ساعت 5 بعد از ظهر یکسری برویم. به هر حال متهمیم دیگر ، احضار مان کردند. البته فکر نکنم امروز برویم!
ناراحت شدید از اینکه گفتند احضارتان کردند؟
راستش من هیچ وقت وقتی مربی تیمم می بازد و از او می خواهم که توضیح بدهد از لفظ احضار استفاده نمی کنم. ما متهم که نیستیم که. دو مدیر باشگاه به دعوت آقای سعیدلو می رویم برای ارائه توضیحات. این چه اشکالی دارد آخر که این طور خبر را منعکس می کردند. تازه ما تیم دوم لیگ بودیم در نیم فصل. این نتیجه کمی نیست. کی فکر می کرد استقلال امسال در نیم فصل دوم شود؟ آیا نایب قهرمانی نتیجه ضعیف است؟
قبل از فصل که همیشه استقلال و پرسپولیس مدعی قهرمانی هستند. این را همه می گویند!
همان همه بیایند تیم را قهرمان کنند. من از اول فصل فقط گفتم این فصل سهمیه آسیا می خواستیم.
این که بد است بگوییم استقلاال را برای سومی بستیم؟
ما از اول فصل این را گفتیم. تعارف که نداریم ، با آن شرایط همین که بتوانیم در جایگاه دوم باشیم نشان می دهد که می خواهیم در جایگاه های بالاتری هم باشیم. می خواهیم برای قهرمانی بجنگیم. اما این برای تیمی که در 10 روز بسته شده اتفاق کمی است؟ تیمی که بازیکنی نداشت! اگر تیم دوم جدول احضار می شود پس باید تیم آخر جدول را باید اعدام کنند.
راستی شما باختید که در رفاقت با پرسپولیس کم نیاورید؟
پس چی فکر کردی؟ ما که تو رفاقت کم نمی آوریم. تو فکر کردی. اگر پرسپولیس 5 تا می خورد ما هم 5 تا می خوردیم. مثلا در این بازی ما چند نفر نداشتیم. مجیدی نبود ، مبعلی نبود ، میلاد نبود ، جباری 10 دقیقه بازی کرد و سایر بازیکنان دیگرمان را هم نداشتیم. چند نفر ما با چند نفر آنها خیلی فرق می کنند.
سایر بازیکنان یعنی شما اصلا هیچ کسی در زمین نداشتید؟ پس این 11 یار فیکس تان چه کسانی بودند؟
ما بازیکنان در حد تیم ملی مان را نداشتیم. تازه فوتبال است دیگر . دیدید که بارسلونا هم 5 تا خورد. مگر بارسلونا کم تیمی است؟
منظورتان رئال است که 5 گل از بارسا خورد؟
بله رئال. مگر رئال کم تیمی است؟ فوتبال این چیزها را دارد. شما به این دقت کنید که ما الان نایب قهرمان لیگ هستیم.
فصل قبل هم استقلال تقریبا همین شرایط را در جدول داشت!
نه ، ما را با آن تیم که سه سال بود کنار هم بازی می کردند مقایسه نکنید. من این تیم را در 10 روز بستم. این تیم با تیم فصل قبل خیلی تغییر داشته.
البته به ترکیب تیم نگاه کنیم خیلی هم این طور نیست که می گویید! 5بازیکن از دست دادید خسرو حیدری، کاظمی ، اکبرپور ، جان واریو و بیک زاده که حالا خیلی از این ها هم به دلیل اختلاف هایی که داشتند ، دائم فیکس نبودند.
تیم فصل پیش این طوری نبود. فرهاد مجیدی با استیل آذین قرارداد بسته بود ، آرش برهانی هم همین طور ، وحید هم داشت می رفت ، صادقی می خواست برود. خیلی بودند بازیکنان در حال جدایی ما که به سختی نگه شان داشتیم.
حاجی این وظیفه مدیریت است که تیم را جمع کند دیگر!
حاجی جان این بازیکن ها که نرفته بودند ، این ها را پرانده بودند و من با تور جمع شان کردم. اگر این چند تا بازیکن جدید را هم نمی خریدم که شرایط خیلی هم بدتر می شد. می رفتیم 5 تا 5 تا گل می خوردیم و همه فحش مان می دادند. خدا را شکر همین که تماشاگران از من راضی هستند برایم کافی است.

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: