برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه های خواندنی برنامه 90

مطابق با انتظار 90 باز هم برنامه پرحاشیه ای را پشت سر گذاشت.

-مطابق با انتظار 90 باز هم برنامه پرحاشیه ای را پشت سر گذاشت. مهمترین مساله به واکنش فردوسی پور در قبال برنامه هفته قبل باز می گشت که حرف‌های او نشان داد که تهیه کننده 90 بابت اتفاقات هفته پیش با تذکری رو به رو نشده است. او گفت که تماس بسیاری از نمایندگان مجلس و شنیدن نظرات تخصصی آنها درباره ورزش خوشحال کننده بوده است.

2-در قسمتی از بخش دوربین 90 ایمیلهایی از مخاطبان این برنامه از شهرهای مختلف از جمله اراک و اردبیل پخش شد که نشان می داد این مخاطبان مخالف انتقال تیمها هستند.

3- یکی از ایمیل مخاطبان به نودمین غزل حافظ مربوط می شد که مصرع آغازین این غزل این بود که "ای هدهد صبا به سبا می فرستمت" که فردوسی پور به شوخی گفت در نودمین غزل حافظ هم صبا را به سبا فرستاده اند!

4- در بخشی از حاشیه‌های این برنامه با تعدادی از لیدرهای باشگاه صبای قم مصاحبه هایی ترتیب داده شده بود که در این گفت و گوها لیدرهای این باشگاه می‌گفتند در هر بازی صبا چیزی حدود 70 تماشاگر به ورزشگاه می آیند.

5- فردوسی پور در برنامه دیشب 90 به استعفای حسن ضیا آذری از مدیریت مجموعه ورزشی آزادی اشاره کرد و این اتفاق را تاسف بار خواند.

6- برنامه دوشنبه شب 90 گوشه ای از اعتراض هواداران پرسپولیس را هنگام جلسه دیروز حبیب کاشانی با بازیکنان به تصویر کشید که این هواداران بازیکنان را به بی غیرتی محکوم می کردند و البته همه آنها از دایی دفاع کردند.

7- فردوسی پور هنگام پخش صحنه های بازی مس و ذوب آهن، ورود ساکت الهامی به زمین بازی و هجوم او به سمت سعید بخشی زاده داور این بازی را به فیلم فارسی تشبیه کرد. او همچنین رفتن و بازگشت علی دایی و گریه بازیکنان و دایی را فیلمی هندی توصیف کرد.

8- اگرچه برخی مدعی بودند که برنامه 90 بخشی از مخاطبینش را در یک سال اخیر از دست داده اما نتایج نظر سنجی دیشب چیز دیگری را نشان می دهد.

سوال مسابقه دیشب برنامه 90 این بود که به نظر شما آیا بازگشت دایی به پرسپولیس کار درستی است؟ بیش از دو میلیون و شصت هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کردند که 53 درصد موافق بازگشت دایی بودند و 47 درصد هم این تصمیم را اشتباه خواندند.

ایسنا

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: