برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

میرزاپور: تصمیم قطبی و فدراسیون اشتباه بود

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان قزوین که نامش در میان مسافران جام ملتها دیده می‌شود اظهار امیدواری می‌کند اتفاقی که در جام جهانی 2006 برای تیم ملی کشورمان رخ داد در جام ملت‌ها به وقوع نپیوندد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان قزوین که نامش در میان مسافران جام ملتها دیده می‌شود اظهار امیدواری می‌کند اتفاقی که در جام جهانی 2006 برای تیم ملی کشورمان رخ داد در جام ملت‌ها به وقوع نپیوندد.
ابراهیم میرزاپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، اظهارداشت: نباید قبل از حضور تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بحث جدایی قطبی مطرح می‌شد. یک بار این اتفاق برای تیم ملی در جام‌جهانی رخ داد و دود آن به چشم همه اهالی فوتبال رفت.
وی ادامه داد: وقتی بازیکنان بدانند سرمربی پس از پایان جام متل‌ها از تیم ملی جدا می‌شود دیگر دل به تمرین نمی‌دهند و شاید حتی آنهایی که نیمکت‌نشین هستند تیم را به حاشیه ببرند. به نظر من تصمیم تیم ملی درباره برکناری قطبی پس از جام ملت‌ها و عقد قرارداد قطبی با یک تیم ژاپنی اشتباه بود.
میرزاپور که باز هم دعوت شدنش به تیم ملی با انتقاداتی همراه بوده در این باره گفت: به این انتقادات اهمیتی نمی‌دهم. برای من نظر سرمربی اهمیت دارد. وقتی دروازه‌بانی 400 دقیقه گل نمی‌خورد چرا نباید به تیم ملی دعوت شود؟ در بازی با شاهین هم به گفته کادر فنی بهترین بازیکن زمین بودم زیرا در نیمه اول چند موقعیت را از شاهینی‌ها گرفتم. از حسن اعتماد قطبی ممنونم و امیدوارم جواب اعتماد وی را به خوبی بدهم.
وی درباره اینکه شانس کمی در جام ملت‌ها برای حفاظت از دروازه تیم ملی دارد، اظهارداشت: قانون حرفه‌ای دروازه‌بانی این است که تیم ملی یک دروازه‌بان فیکس داشته باشد. رحمتی هم شرایط خوبی دارد و اولویت اول تیم ملی است. با این حال من هم منتظر فرصت هستم تا خودم را نشان دهم.
میرزاپور درباره شرایط تیم پیکان گفت: پیکان اگر می‌خواهد از خطر سقوط رها شود باید در چند بازی پی در پی پیروز شود. فاصله امتیازات در انتهای جدول کم است و قطعا جدال‌های حساسی را در پایان فصل شاهد خواهیم بود زیرا تیمهای دهم به بعد در جدول رده‌بندی با خطر سقوط روبه‌رو هستند.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: