برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدیربرنامه های عمادرضا:550 میلیون بیشتر نمی خواستیم

در جریان مذاکرات هم گفتیم 300 میلیون تومان قیمت رضایت‌نامه عمادرضا است و 200 میلیون هم خودش می‌خواهد. گفتیم مالیات را هم باشگاه بدهد. مالیات 200 میلیون تومان هم بیشتر از چهل، پنجاه میلیون نمی‌شود. بنابراین ارزش این قرارداد نهایتا 550 میلیون تومان می‌شد و ما تعجب می‌کنیم که آقای کاشانی در برنامه 90 حرف از 800 میلیون تومان و بیشتر می‌زنند

مدیربرنامه‌های عمادرضا در پاسخ به ادعاهای مطرح شده از سوی حبیب کاشانی توضیحاتی را ارائه کرد.

عالی‌پور در گفت‌وگو با سایت گل گفت: اگر به آقای کاشانی گفتیم مذاکره باشگاه پرسپولیس با عمادرضا و مدیران برنامه‌هایش خارج از باشگاه برگزار شود به این خاطر بود که عمادرضا با الزمالک مصر قرارداد داشت و حضورش در ساختمان باشگاه برای این بازیکن دردسرساز می‌شد و در نهایت برای کار نقل و انتقال مشکلاتی به وجود می‌آمد. آقای کاشانی هم می‌دانست چرا ما اصرار به برگزاری جلسه در جایی غیر از ساختمان باشگاه داشتیم اما نمی‌دانیم چرا درخواست ما را نپذیرفتند و بعد هم این مسائل را در برنامه 90 مطرح کردند. به هرحال جلسه ما و عمادرضا با آقای کاشانی در ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار شد. ما گفته بودیم عکاس، فیلمبردار با هیچ خبرنگاری نباشد اما دیدیم عکاس باشگاه آماده عکسبرداری است که مانع از این کار شدیم و جلوشان را گرفتیم. در جریان مذاکرات هم گفتیم 300 میلیون تومان قیمت رضایت‌نامه عمادرضا است و 200 میلیون هم خودش می‌خواهد. گفتیم مالیات را هم باشگاه بدهد. مالیات 200 میلیون تومان هم بیشتر از چهل، پنجاه میلیون نمی‌شود. بنابراین ارزش این قرارداد نهایتا 550 میلیون تومان می‌شد و ما تعجب می‌کنیم که آقای کاشانی در برنامه 90 حرف از 800 میلیون تومان و بیشتر می‌زنند.

مدیربرنامه‌های عمادرضا در تشریح علل پیوستن عمادرضا به شاهین بوشهر گفت: ما به مسوولان باشگاه پرسپولیس گفتیم عماد با الزمالک وارد مذاکره می‌شود. اگر نتوانست شما با مدیران این باشگاه صحبت کنید. برخلاف قول و قرارها هم الزمالک به واسطه اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌هایشان با خبرگزاری‌های ایرانی جریان مذاکره را فاش کردند پاسخی به عمادرضا نداد. ما هم به باشگاه پرسپولیس گفتیم عماد در دوبی است و مدیران الزمالک هم به امارات می‌آیند. شما بروید با آنها مذاکره کنید اما آنها پیش‌قدم شدند و شاید چون آرفی دو سه گل زد کمی سرد شدند اما آقای کنگانی دست رو دست نگذاشت و راهی امارات شد و در نهایت رضایت‌نامه قرضی عماد برای شاهین منتشر شد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مشکل صدور کارت بازی عمادرضا عصر امروز با مجوز فیفا برطرف می‌شود

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: